Roczne dziecko ważyło tylko 5 kg! Nie uwierzysz, dlaczego!

Chłopiec w ciężkim stanie został przyjęty do szpitala w Mediolanie.

weganizm u dzieci

2 lipca roczny chłopiec został przywieziony do szpitala Bonifratów w Mediolanie przez dziadków. Lekarze byli zszokowani gdy odkryli, że chłopiec waży tyle, co 3-miesięczne niemowlę!

Badania wykazały, że dziecko było poważnie niedożywione, a zawartość wapnia w jego organizmie została określona jako „minimum niezbędne do przetrwania”. Co było wynikiem tak poważnego stanu chłopca?

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-07-13 11:55:47

re: Roczne dziecko ważyło tylko 5 kg! Nie uwierzysz, dlaczego!

Tysiące dzieci jest na dietach wegańskich i są zdrowe. Mało tego, niejednokrotnie zdrowsze od dzieci jedzących mięso i nie mają problemów z wagą. Dieta wegańska jest uznana przez WHO za dietę dobrą dla ludzi w każdym wieku, od niemowlaka po starca. Jego rodzice są po prostu niedoj*bani a cały tekst to żałosna juz w tym momencie, przy tej wiedzy, którą mamy próba wmówienia tym niedoinformowanym, że weganie są źli. Na szczęście, jak ktoś ma choć odrobinę oleju w głowi ... e, nie będzie opierał swojej wiedzy na supermamy.pl, tylko poszuka trochę więcej informacji na ten temat z bardziej wiarygodnych źródeł. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mama
2016-07-29 22:49:45

Moim zdaniem artykuł nie potępia weganizmu, świadczy o tym fragment na 4.str ,,chociaż dieta wegańska może być bardzo zdrowa, lekarze ostrzegają [...]". Chyba nie ma powodu, by hejtować autora tekstu, który przytaczał tylko słowa amerykańskiego personelu szpitalnego. Sama się nie znam na weganizmie i nie odważyłabym się karmić swojego dziecka wyłącznie warzywami i owocami, tym bardziej, że małej ślinka cieknie na widok polskiej parzonej ;) Wiem napewno, że człowiek to istota wszystkożerna - tak zostaliśmy stworzeni, bo mamy chociażby różne rodzaje zębów, m.in. kły (trójki) do odgryzania kawałków mięsa. Skoro Bóg nas tak stworzył i powiedział ,,czyńcie sobie ziemię poddaną" to ja się tego trzymam. Zastanawia mnie jedynie fakt, czy matka tego chłopca karmiła go piersią, przynajmniej przez pierwsze pół roku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-07-29 22:52:20

Ps. Napisałam ,,warzywami i owocami", poprawię się - produktami pochodzenia roślinnego ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jajko to kumulacja!
2016-07-12 23:17:33

trzeba jeść jajka!

Wegetarianizm tak! Weganizm... tylko dla dorosłych!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz