Rodzice powitali dzieci urodzone w odstępie 5 tygodni! Jak to możliwe? [ZDJĘCIA]

Droga do macierzyństwa bywa kręta i wyboista. Przeczytaj, jak było w przypadku Nancy.

Nancy Rohde

Nancy i Justin Rohde przez 3 lata starali się o dziecko. Czterokrotnie próbowali zapłodnienia in vitro i przeżyli stratę dziecka noszonego przez surogatkę. Kobieta z bólem serca patrzyła na koleżanki w jej wieku, które miały szansę być szczęśliwymi mamami i wychowywać swoje wymarzone dzieci. Determinacja Nancy i Justina była tak wielka, że ponownie postanowili spróbować z surogatką.

Ostatecznie znaleźli Ashley Brown, mamę 3 dzieci, która zgodziła się urodzić im dziecko. W międzyczasie postanowili dać jeszcze jedną szansę zapłodnieniu in vitro, chociaż nie wiązali z tym wielkich nadziei biorąc pod uwagę swoje wcześniejsze doświadczenia. Czterokrotnie się nie udało to dlaczego za piątym razem wszystko miałoby zakończyć się sukcesem?

Tym razem jednak los się do nich uśmiechnął. Nancy zaszła w ciążę, chociaż lekarze twierdzili, że nie wiedzą, czy uda się ją utrzymać. Wyściółka jej macicy była zbyt cienka, by wspierać dziecko. Wtedy Nancy i Justin podjęli decyzję, że spróbują zostać rodzicami dzięki pomocy Ashley. 5 tygodni po tym, jak Nancy dowiedziała się, że jest w ciąży, małżeństwo spotkało kolejne szczęście. Ashley również spodziewała się dziecka!

Nancy i Ashley, która mieszka w Utah były w ścisłym kontakcie przez całe swoje ciąże. Pierwsza urodziła Nancy, a córeczce dała na imię Lilian Quinn. Podczas gdy z dziewczynką wszystko było w porządku, podczas porodu nastąpiło wiele powikłań, które zagrażały zdrowiu mamy. Kobieta miała stan przedrzucawkowy, niedokrwistość i rozerwane łożysko.

Nancy długo dochodziła do siebie, ale ostatecznie wróciła do pełni zdrowia. Para nie wiedziała jednak, czy poradzi sobie z dwójką noworodków. Nie miała jednak wyboru. 5 tygodni później na świat przyszła ich druga córka.

Kiedy Ashley urodziła Audrey Eleanor, dziewczynka została położona na jej klatce, a Nancy przecięła pępowinę. Potem mogła cieszyć się chwilami bliskości ze swoją drugą córeczką.

„Nawiązałam więź z Audrey szybciej niż z Lilly, ponieważ po porodzie byłam w bardzo złym stanie. Wszystko wydarzyło się zupełnie na odwrót.” – powiedziała szczęśliwa Nancy.

Ashley i Nancy nawiązały szczerą i przyjacielską więź i planują być w ścisłym kontakcie. Nie chcą również ukrywać przed dziewczynkami jak się urodziły i dlaczego dzieli ich 5 tygodni.

„Zamierzamy szczerze powiedzieć im o ich wyjątkowym pojawieniu się na świecie. To będzie oczywiste, że stało się coś dziwnego. Dzieli je przecież 5 tygodni.” – zakończyła Nancy.

Zobacz piękne zdjęcia z narodzin Audrey Eleanor!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz