Rodzicielska rzeczywistość [ZDJĘCIA]

Życie nie zawsze jest tak idealnie piękne i doskonałe, jak pokazują pozowane zdjęcia na Facebooku i Instagramie. Ale nie oznacza to wcale, że nie może być zabawnie!

rodzina

Tradycyjnie zdjęcia rodzinne są spokojne i miłe dla oka, ale rzadko przedstawiają rzeczywistość. Te doskonale pozowane portrety pokazują rodzinę bawiącą się w parku, zbierającą się wspólnie w salonie albo ubraną w idealnie dopasowane świąteczne stroje. Pomyślmy jednak realnie. Życie nie zawsze jest tak idealnie piękne i doskonałe, jak pokazują pozowane zdjęcia na Facebooku i Instagramie. Dzieci nie uśmiechają się jeśli je o to poprosisz, w salonach nie zawsze panuje porządek, a mamy nie zawsze potrafią wszystkich zebrać w jedno miejsce.

Fotografka i mama Danielle Guenther bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego faktu. Zaczęła robić zdjęcia z prawdziwego dnia współczesnej rodziny. Zainspirowało ją to do zniesienia fasady idealności i pokazania tego, co rzeczywiście towarzyszy rodzinom z małymi dziećmi. Pomimo tego, że zdjęcia są humorystycznie przesadzone, Danielle pragnie uchwycić wiele uczuć, których rodzice doświadczają, kiedy starają się zachować równowagę pomiędzy pracą i obowiązkami a snem i opieką nad dziećmi.

Niekonwencjonalne podejście Danielle do rodzinnej fotografii okazało się bardzo popularne. Po obejrzeniu niektórych kreatywnych ujęć, inni rodzice zaczęli zgłaszać się do fotografki, by w równie chaotyczny sposób uwieczniła na zdjęciach ich rodziny.

Zobacz te niekonwencjonalne i przezabawne zdjęcia!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz