Salma Hayek poucza kobiety na temat macierzyństwa...

...i jest święcie przekonana, że ma rację.

Salma Hayek

Z okazji Dnia Matki Salma Hayek wystąpiła razem z mamą na okładce magazynu HOLA! Oprócz promocji swojego najnowszego filmu gwiazda postanowiła opowiedzieć o swoim macierzyństwie. Co więcej, w trakcie wywiadu postanowiła także... pouczyć inne kobiety.

Zdaniem Hayek każda kobieta jest obdarzona instynktem macierzyńskim i jest to naturalny dar, co więcej, żadna kobieta nie powinna go marnować. Uważa bowiem, że każda kobieta powinna doświadczyć macierzyństwa i przekazać go dalej.

Co ciekawsze, 50-letnia aktorka ma także radę dla plań, które jeszcze nie poczuły, że chcą mieć dziecko.

- Jeśli nie masz dzieci bądź odpowiedzialna za inne stworzenia. Opiekuj się zwierzętami lub roślinami - doradza aktorka na łamach HOLA! Jej zdaniem to idealny sposób, by rozwinąć u siebie odpowiedzialność za żywą istotę. Jednak niezwykle ważne jest to, by się nie zatracać i nie poświęcać za wszelką ceną, ale nauczyć się dawać siebie na rzecz wzrostu innej formy życia.

- To bardzo satysfakcjonujące. Kiedy robisz coś dla kogoś, wiele uczysz się o sobie - powiedziała aktorka.

To nie pierwszy raz, gdy aktorka wypowiada się na temat bycia rodzicem. Jakiś czas temu Hayek stwierdziła, że matki, które decydują się na macierzyństwo dopiero po 40-ce, bo były zbyt zajęte, powinny być krytykowane i nieakceptowane przez społeczeństwo.

Kobiety rodzące po 40-tce są okropne. W tym wieku jest już na to za późno. Trzeba było wcześniej pomyśleć o rodzinie, a nie tylko o sobie samej. Lepiej niech skupią się na pomocy charytatywnej, skoro mają potrzebę się kimś zaopiekować – powiedziała w rozmowie z Associated Press.

Kochane Mamusie, zgadzacie się z Salmą, a może łączenie uprawy ogródka z macierzyństwem to przesada?

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz