Jak wygląda seks w ciąży? Ta mama ujawnia prawdę na ten temat! [FOTO]

`Są kobiety, które rozkwitają w czasie ciąży i uwielbiają uprawiać seks. Są też przyszłe mamy, takie jak ja.` - pisze Mel.

Mel Watts

Australijka Mel Watts, autorka facebookowego fanpage’a „The Modern Mumma” jest obecnie w 30. tygodniu czwartej ciąży. Jej strona na Facebooku pełna jest zdjęć, które przedstawiają rzeczywistość każdej ciężarnej kobiety: od rosnącego brzucha, który zaczyna zasłaniać stopy po rozstępy, które pojawiają się na ciele. Mel postanowiła również uchylić rąbek tajemnicy w kwestii seksu w czasie ciąży.

Na swojego Facebooka wrzuciła zabawne zdjęcie, które na pierwszym planie przedstawia jej duży brzuszek. Zza niego wyłania się fragment twarzy Mel. Pod fotografią pojawił się opis: „Są kobiety, które rozkwitają w czasie ciąży i uwielbiają uprawiać seks. Są też przyszłe mamy takie jak ja. Staramy się, naprawdę. Obiecałam sobie, że tym razem będzie inaczej. Obiecałam sobie, że to ogarnę, rozkwitnę, będę kochać go jeszcze bardziej i dla niego stanę się najlepszą ciężarną boginią seksu. Cóż, oto jestem. Wieloryb na mieliźnie. Wiecznie spocona, nosząca wkładki nie dlatego, że jestem taka mokra, z wysypką na brzuchu od rozciągającej się skóry. Moje piersi to broń, która powaliłaby każdego. Ciężko oddycham i nie pamiętam, kiedy ostatni raz się goliłam. Jestem wypełniona 10 palcami u rąk, 10 palcami u nóg i wszystkimi innymi sterczącymi częściami ciała.”.

Dla Mel najbardziej zaskakujące jest to, że jej mąż dalej jest nią zainteresowany. „Wciąż mówi, że jestem piękna i seksowna. Co jest z nim nie tak? Jestem na najgorszym etapie. Przeciekam, śmierdzę, jęczę i rosnę. Jestem owłosiona i myślę, że miałabym więcej potu pod majtkami, niż on w kroczu w najcieplejszy dzień lata. A on wciąż mnie chce. Może to jeden z tych, którzy lubią takie sytuacje? Albo może jest niesamowitym, troskliwym, czułym, kłamiącym partnerem emocjonalnej i rozciągniętej ciężarnej żony?  Tak czy inaczej, zostawię go sobie.” – napisała mama trójki dzieci.

Szczególnie w ciąży dla kobiety ważna jest akceptacja ze strony partnera. Jeśli widzi ona, że mimo jej nienajlepszej formy dalej jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, jest w stanie zaakceptować wszystkie zmiany, przez które przechodzi jej ciało.

Na następnych stronach zobacz macierzyństwo i rzeczywistość ciężarnej oczami Mel! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz