SEKS w CIĄŻY to nie tylko PRZYJEMNOŚĆ

Seks w ciąży to wiele korzyści zdrowotnych - fizycznych i psychicznych. Najnowsze badania naukowe pokazują również, że nie trzeba bać się o przedwczesny poród wywołany współżyciem seksualnym.

seks w ciąży

Obecnie wiele kobiet unika współżycia seksualnego w okresie ciąży. Dzieje się tak z różnych powodów, z których najczęstszymi są poczucie braku własnej atrakcyjności i strach przed zrobieniem krzywdy dziecku. Droga przyszła Mamo, od wejścia do pochwy do macicy, w której przebywa Twoje maleństwo, jest tak daleka droga, że nie masz najmniejszych powodów do obaw! Podczas stosunku maluszek odczuje jedynie lekkie kołysanie, takie samo, jak podczas Twojego przemieszczania się.

Co zaś się tyczy atrakcyjności, to fakt, że Ty sama postrzegasz nową siebie jako wieloryba z nadwagą, nie oznacza wcale, że inni też tak o Tobie myślą. Najczęściej jest wręcz tak, że Twój partner uważa Cię teraz za jeszcze piękniejszą niż przedtem i na Twój widok reaguje niemal jak skunks Pepe le Swąd z bajki Looney Tunes! Zacznij więc od tego, żeby naprawdę mocno uwierzyć w siebie!

Masz nadal wątpliwości? Czytaj dalej.

 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

xxx
2015-01-04 20:22:23

re: SEKS w CIĄŻY to nie tylko PRZYJEMNOŚĆ

a jak partner ma dużego to najwyżej lekko w czółko popuka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz