Seksowne majtki zakrywające poporodowy brzuszek [ZDJĘCIA]

Majtki z wysokim stanem nie muszą być `babcine`. Zobacz nasze propozycje!

jakie majtki po porodzie

Po porodzie ciało świeżo upieczonej mamy często nie wygląda tak, jakby tego chciała. Brakuje mu jędrności i elastyczności, a w oczy rzucają się nadprogramowe kilogramy. Wiele kobiet nie potrafi się z tym pogodzić. Ukrywa się pod luźnymi bluzkami i dresami, unikając obcisłych koszulek czy krótkich spódnic. Nawet jeśli świeżo upieczona mama straciła wszystkie dodatkowe kilogramy, skóra na jej brzuchu może nie prezentować się kusząco. Do tego dochodzą rozstępy, których najczęściej nie da się zupełnie uniknąć, nawet wcierając najlepsze balsami i kremy. To wszystko sprawia, że mama przestaje czuć się kobieco i seksownie. Skrywa swoje niedoskonałości nie tylko przed obcymi ludźmi, ale również niekomfortowe staje się dla niej pokazanie w bieliźnie przed ukochanym.

Tym razem nie będziemy próbować przekonać każdej mamy, że powinna pokochać swoje ciało, bo przez ostatnie miesiące było domem dla jej dziecka i zapewniało mu bezpieczny rozwój. Choć ta kwestia wydaje się oczywista, nie zawsze jest łatwa do osiągnięcia. Proponujemy za to prosty trik, który ukryje to, czym nie chce chwalić się większość kobiet  - poporodowy brzuszek.

Zapewne większości mam kojarzy majtki z wysokim stanem z „babciną” bielizną. Mocno zabudowane, najczęściej w jasnych kolorach i z uroczymi kwiatkami, które nie mają nic wspólnego z seksapilem. Okazuje się jednak, że bielizna z wysokim stanem może być również seksowna. Ponieważ każda mama, a przede wszystkim ta świeżo upieczona, powinna czuć się kobieco, zrobiłyśmy porządny research w poszukiwaniu tych majtek, których nie powstydziłaby się założyć żadna kobieta.

Zobacz nasze propozycje na każdą kieszeń! >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz