W ciąży też możesz być królową nocy [ZDJĘCIA]

Czy w ciąży skazana jesteś na bawełnianą bieliznę i odłożenie w kąt erotycznych marzeń na ponad 9 miesięcy? Nic z tych rzeczy! Oczekując na dziecko możesz czuć się bardzo atrakcyjnie! Obejrzyj zdjęcia apetycznych, sexy łóżkowych stylizacji dla mam w ciąży i przeczytaj, jak będąc w stanie błogosławionym wciąż cieszyć się własną seksualnością.

sexy mama

Dla wielu kobiet ciąża i seksualność to dwa wykluczające się pojęcia. Ale tak być nie musi. W ciąży ciało kobiety staje się bardziej wrażliwe, skóra delikatna i to dar od boga dla Twojego faceta, że może takie ciało wielbić i pieścić. Twoje piersi są większe i czulsze na dotyk, biodra szersze, włosy dłuższe i bardziej gęste, a hormony kobiece na najwyższym z możliwych poziomów.

Kobieta w ciąży jak najbardziej może czuć się sexy jak dziewczyna z okładki pisma dla panów. Niestety, te same hormony doprowadzają Cię do płaczu, sprawiają, że czujesz się gruba, nie dajesz się dotknąć mężowi, a on bezradnie rozkłada ręce.

Bez względu na to, jak bardzo puchną Ci nogi, jak grube wydają Ci się Twoje uda i bez względu na to, jak bardzo Cię mdli przez dolatujące zewsząd zapachy, dla siebie i swojego faceta możesz nadal być super laską. Po prostu trzeba wszystko dobrze zgrać, a pozorne uciążliwości przekuć w zalety.

Przede wszystkim wyeksponuj swoje atrybuty. Dalej obejrzyj apetyczne zdjęcia ciężarnych kobiet w seksownych fatałaszkach. Można? Można!

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ann
2014-08-05 21:11:02

re: W ciąży też możesz być KRÓLOWĄ NOCY (apetyczne ZDJĘCIA)

co za bzdety...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz