SEX, SEX, dużo seksu!

Ok, skoro już przykułyśmy tym krzykliwym tytułem Waszą uwagę, to teraz poczytajcie, dlaczego seks jest tak ważny w okresie ciąży.

seks w ciąży

Seks w czasie ciąży? Wiele kobiet na tak postawione pytanie odpowie: nie dziękuję. W rzeczywistości 93% matek przyznaje, że w okresie ciąży nastąpiło ograniczenie ich aktywności seksualnej. Czują się zmęczone, grube, obawiają się, ze zaszkodzi to dziecku, że może ono nawet odczuwać ból. Czy to oznacza, że panie w ciąży powinny spędzić z partnerami te dziewięć miesięcy grając w planszówki lub na oglądaniu telewizji? Otóż nie!

Wiele badań naukowych udowodniło, że seks w okresie ciąży nie jest tylko przyjemną zabawą, ale to coś więcej. Jest po prostu dobry dla zdrowia!

Dalej poznaj sześć powodów, dlaczego (jeśli ciąża nie jest zagrożona) powinnaś uprawiać dużo seksu w ciąży.

 

 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Katy
2014-12-07 13:27:46

re: SEX, SEX, dużo seksu!

chyba sama ze sobą... ja podczas osatniej przeżyłam taki celibat, że nie wiem czy zdecyduje się na kolejną :/ Sex jest ważny również dla spokoju ducha, dla poczucia atrakcyjności, co wplywa na samoocenę. Mi niestety po doświadczeniach daleko do drugiej ciąży. Chociaż cieszyłabym się z drugiego malucha. To obawiam się, że pozniej nie miałabym z kim go wychowywać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
pi
2014-12-07 23:48:57

.....pierwsza ciaza ok.przy drugiej tez. Ale teraz na dniach rodze i mam WSZYSTKIEGO DOSYC. O poczuciu atrakcyjnosci nawet nie mam czasu ani ochoty myslec

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz