Silikonowe dzieci, które wyglądają przerażająco realistycznie! [VIDEO]

Wyglądają jak niemowlęta, chociaż nie płaczą i nie trzeba ich przebierać.

lalka reborn

O lalkach reborn jest głośno od dłuższego czasu. Stworzone z winylu, który w dotyku przypomina skórę dziecka, imitują noworodki czy wcześniaki. Często stosowane są w terapiach u kobiet, które poroniły lub straciły dziecko już po urodzeniu. Wyglądają jak niemowlęta, chociaż nie płaczą, nie trzeba ich karmić ani przebierać. Wiele osób kupuje je do użytku kolekcjonerskiego, co dla niektórych jest przerażające.

Lalki te na pierwszy rzut oka niczym nie różnią się od noworodka. Mają włosy, rzęsy i skórę, która ma fałdki i przebarwienia, przez co wygląda jak prawdziwa. W zależności od wymagań klienta lalki te mogą otwierać i zamykać oczy lub mieć drożny układ oddechowy. W Wielkiej Brytanii kupują je kobiety, które nie mają czasu na dziecko, a chciałyby mieć namiastkę macierzyństwa. Mogą wychodzić z nimi na spacery, kupować drogie ubrania, a gdy muszą dłużej zostać w pracy mogą bez obaw pozostawić „dzieci” w domu.

Jeśli dla wielu winylowa lalka wygląda niczym prawdziwy noworodek, co dopiero dzieło Vincent Van Dyke Effects. Firma ta tworzy modele na potrzeby amerykańskich produkcji filmowych i telewizyjnych. Ich silikonowy bobas jest przerażająco realistyczny. Wykonanie go zajmuje około 3 tygodni, ale dzięki użyciu silikonu jego „ciało” zachowuje się prawie identycznie, jak ciało prawdziwego dziecka. Po wykonaniu odlewu „bobasa” się maluje z dbałością o detale i starannie doczepia włosy.

Zobacz naszą galerię, która z bliska przedstawia silikonowe dzieci autorstwa Vicent Van Dyke Effects i innego twórcy! >>>

kp

Komentarze (5)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-04-29 14:23:10

Megi

Takie lalki super pomysł,tylko niektórzy potrafią oddać realizm niemowlaka, przesadzają z nadmiarem fioletowej farbki. Bardzo bym chciała mieć taką lalkę . Super zabawa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
niebieski wieloryb
2017-03-19 07:29:59

xd

Xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-03-19 07:27:55

Tragedia co się dzieje na tym świecie to doprowadzi do końca świata !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2017-03-18 17:00:54

Jeszcze nie widzialam lalki reborn ktora na życzenie otwiera lub zamyka oczy. Drożny uklad oddychania?nie ma czegosc takiego. Sa symulatory ktore powoduja poruszanie rytmiczne materialowego body lalki i udajace oddech. Włosów sie nie doczepia droga pani a lalki kupuja rowniez Polki a nie tylko Angielki. Autorka artykulu nie ma wogole pojecia o reborningu i nie rozumiem w ogole jaki byl cel pisania tego steku bzdur

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz