Siostra siostrze urodziła dziecko - ta historia wzruszy cię do łez!

Miłość między rodzeństwem nie zna granic, a siostry potrafią zrobić dla siebie praktycznie wszystko.

Aimee Morrisby

Aimee Morrisby zaczęła starania o dziecko w wieku 21 lat. Jednak wszystkie próby kończyły się niepowodzeniem. Wszystko przez blizny, które kobieta miała w macicy. Spowodowała je choroba Hirschprunga, na którą cierpi Aimee. W jej wyniku dochodziło do zatykana się jelita grubego i silnego bólu. Kobieta przeszła 40-50 zabiegów, które pozostawiły jej macicę pełną blizn.

Kobieta i jej mąż, Jake, ośmiokrotnie podchodzili do zapłodnienia in vitro. Czterokrotnie Aimee zachodziła w ciążę, ale za każdym razem poroniła. Czara goryczy przelała się, gdy kobieta straciła bliźnięta w 9. tygodniu ciąży. Po konsultacji z chirurgiem i specjalistą od in vitro małżeństwo podjęło decyzję, że kolejne próby nie mają najmniejszego sensu.

Aimee zaczęła przyzwyczajać się do faktu, że nigdy nie będzie mieć dzieci, kiedy pewnego wieczoru zadzwoniła do niej siostra, mama dwójki dzieci, i podarowała jej jeden z najwspanialszych prezentów – zaproponowała, że zostanie surogatką dla jej dziecka. Aimee nie wierzyła, że siostra chce zaryzykować i poświęcić dla niej wszystko. Shayna była jednak zdecydowana podzielić się swoją macicą i spełnić największe marzenie siostry. W macicy matki dwójki dzieci umieszczono zarodek Aimee, który pozostał po leczeniu in vitro. Zabieg już przy pierwszej próbie okazał się sukcesem. Shayna i Aimee zadecydowały, że dziecko urodzi się podczas porodu w wodzie. Dla Aimee była to wyjątkowa chwila. Nie tylko mogła oglądać narodziny córeczki, ale również poród własnej siostry. Tak naprawdę dopiero wtedy dotarło do niej, jak wielką rzecz zrobiła dla niej siostra.

Obecnie mała Francesca ma 7 miesięcy i jest zdrowym i radosnym dzieckiem. Shayna bardzo szybko wróciła do pełni zdrowia po porodzie i jest szczęśliwa, że mogła spełnić największe marzenie siostry. Zobacz zdjęcia z tego wspaniałego porodu! >>>

kp

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-11-14 10:29:28

Swiat jest porabany! Co w tym wzruszajacego? Promujecie zepsucie i robicie ludziom wode z mozgu!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz