Siwiec pokazała, jak wygląda 3 tygodnie po porodzie [FOTO]

Kolejna celebrytka drażni matki? Internautki pytają, czy tak się wygląda w połogu?

Natalia Siwiec po porodzie

Coraz więcej kobiet mówi otwarcie, że po porodzie nie zawsze wygląda się jak modelka. Wiele celerytek oraz "zwykłych" mam pokazuje w mediach społecznościowych, że brzuszek może być większy, że są rozstępy, blizny i więcej skóry. Nadal  pojawiają się jednak fotki gwiazdek, które chcą zabłysnąć i pokazać, jak to fantastycznie można wyglądać zaraz po porodzie.

Motywacja czy próżność?

Ciężko powiedzieć, co kieruje tymi celebrytkami. Kobiety te niewątpliwie wiodą inne życie niż przeciętne zjadaczki chleba. Prawdopodobnie w trakcie ciąży mają inne środki i możliwości dbania o siebie, a przede wszystkim zapominają, że każda z nas jest inna. W imię motywacji innych matek, swoim brzuszkiem już miesiąc po porodzie pochwaliła Ania Lewandowska, teraz 3 tygodnie po narodzinach małej Mii, Siwiec zaprezentowała swoją sylwetkę. Celebrytka jest w obcisłej bluzce, która podkreśla jej pociążową figurę. Nie wszystkie fanki są zachwycone tym widokiem. Pod zdjęciami rozgorzała dyskusja, czy faktycznie tak się wygląda zaraz po narodzinach dziecka... Niektórzy zasugerowali nawet, że może Natalia wcale nie była w ciąży, a malucha urodziła surogatka (notabene takie plotki pojawiły się także w odniesieniu do Ani Lewandowskiej).

Czy jest się o co burzyć?

Naszym zdaniem jest! To fantastyczne, że niektóre kobiety mają predyspozycje, by szybciutko wróć do formy i wyglądać naprawdę spektakularnie. Wiele celebrytek ukrywa się zaraz po porodzie i pokazuje piękną sylwetkę po jakimś czasie, jednak już się nie chwalą, czy pomogły w tym zabiegi medycyny estetycznej, czy matka natura. Trzeba uczciwie przyznać, że taki wygląd nie jest "standardem" po porodzie i nie powinno się tym aż tak bardzo epatować. Celebrytki, zanim zamieszczą taką fotkę, powinny to dobrze przemyśleć.

Takie zachowanie wiele kobiet wpędza w kompleksy, a rozstępy, więcej skóry na brzuszku, czy parę kilogramów ponad normę, nie wynikają z zaniedbania, gdyż każdy organizm wraca do formy w swoim tempie. Oczywiście warto mu pomóc poprzez ćwiczenia, czy odpowiednią pielęgnację skóry. Kobiety nie powinny jednak oczekiwać, że będą wyglądać jak modelki 3 tygodnie po porodzie. Każda przyszła mama musi mieć świadomość, że powrót do formy wymaga czasu.

Zobacz mamusie, które pokazały, jak często się wygląda po porodzie >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz