Skandal! Dziecko przykleiło się do sedesu w znanej restauracji

Mama zabrała córkę do lokalnego McDonald`sa w Wielkiej Brytanii. Nie przypuszczała, że tam jej córce przytrafi się taka dramatyczna historia.

wypadki z udziałem dzieci

Samodzielność dziecka 

Czteroletnia Kaya zapytała swoją mamę Nicole, czy może skorzystać sama z toalety. Chciała być „jak duża dziewczynka”. Nicole zgodziła się i puściła córkę samą do toalety w restauracji. Kobieta widziała jak dwie nastoletnie dziewczyny wychodziły z toalety. Śmiały się i chichotały, ale Nicole nie zwracała na to szczególnej uwagi. W pewnym momencie z toalety wybiegała jej córeczka. Dziewczynka płakała z bólu. Co się stało?

Okrutny dowcip

Dziewczyny, które wychodziły z toalety, postanowiły urządzić sobie okropny żart z następnej osoby korzystającej z ubikacji, a urządziły sobie żart z małego dziecka. Rozlały klej Super Glue na desce klozetowej dla dzieci! Czterolatka próbując uwolnić się z sedesu, zdarła sobie skórę z tyłu nogi! Nicole postanowiła, że opisze tę wstrząsającą historię na Facebooku. Policja poszukuje dwóch nastolatek - jedna to 16-latka, a druga 18-latka. Nicole chce, aby zdarzenie, które im się przytrafiło, było przestrogą dla innych rodziców.

Apel matki

Nicole napisała na swoim profilu na Facebooku: „Do dwóch młodych dziewcząt blond, które pomyślały, że byłoby zabawnie umieścić klej Super Glue na sedesie w McDonald`s. Chcę tylko, żebyście wiedziały, że ciągle muszę pocieszać moją 4-letnią córkę, która miała pecha i skorzystała z toalety po waszym małym żarcie.”. Nicole chciała ostrzec innych rodziców, aby nie pozwalali swoim dzieciom samodzielnie korzystać z publicznych toalet, powinni się kierować zasadą ograniczonego zaufania do innych klientów restauracji. Co internauci odpowiedzieli Nicole?

Internetowy hejt

Internauci nie pozostawili suchej nitki na nastolatkach, które zostawiły klej na desce sedesowej. Ale to nie wszystko. Słowa krytyki skierowali również do matki, która pozwoliła czteroletniemu dziecku na samodzielne skorzystanie z łazienki w miejscu publicznym: „Kto normalny pozostawia swoje dziecko w publicznej toalecie?” (pisownia oryginalna, przypis redakcji). Poza tym komentatorzy skupili się na tym, czy w ogóle warto zabierać dziecko do restauracji serwującej śmieciowe jedzenie

Mamy nadzieję, że Kaya zapomni o tym zdarzeniu i w przyszłości nie będzie bała się skorzystania z publicznych toalet. 

M.D 

Komentarze (2)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

ja
2016-01-16 22:41:36

re: Skandal! Dziecko przykleiło się do sedesu w znanej restauracji

a to w publicznych kiblach siada sie na deske? bleee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2016-01-20 14:01:49

O tym samym pomyślałam...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz