Skarpetki dla urwiska - silikonowa podeszwa marki Sterntaler

Najlepsze skarpetki antypoślizgowe na rynku dzięki całkowicie podgumowanej podeszwie.

Skarpetki z silikonową podeszwą

Skarpetki antypoślizgowe to artykuł jeśli nie pierwszej, to na pewno drugiej potrzeby, gdy: nasze dziecko zaczyna chodzić, już chodzi i biega, kiedy mamy śliską podłogę w mieszkaniu, kiedy nasz szkrab uczęszcza np. na zajęcia taneczne.

Niestety, nie każde skarpetki z tzw. ABS zapewniają sto procent bezpieczeństwa dziecku. Niby są podgumowane, mają pod spodem jakieś gwiazdki czy kropki z silikonu, ale wystarczy, że maluch podbiegnie lub stanie na palcach albo na krawędzi stopy i poślizg niekontrolowany z wywrotką murowany.

Musieliśmy znaleźć produkt, który wykluczy wszelkie ryzyko. Takim są skarpetki ABS marki Sterntaler z silikonową podeszwą. Za dość wysoką cenę (około 20 zł) mamy bezsprzecznie wartą tej ceny rzecz, w którą nie tylko warto, ale trzeba zainwestować.

Skarpetki te są doskonałym zamiennikiem domowych kapci czy bucików. Ich podeszwa w całości pokryta jest silikonem. Jest gruba, z frotte, dobrze amortyzująca, a jednocześnie oddychająca, co zapobiega poceniu się dziecięcej stópki. Producent oferuje dużą rozpiętość rozmiarów (od 17/18 do 33/34) i bogate wzornictwo.

A.L-S

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz