Skomplikowany poród Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

Serialowa Grażynka z "Klanu", mama pięciorga dzieci, osiem lat temu przeżyła bardzo trudny czas. Z całą rodzina drżała o zdrowie swojego najmłodszego syna. Co przesądziło o tym, że stan Ksawerego był tak poważny?

małgorzata kożuchowska

Mieć życie pozateatralne

Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma pięcioro dzieci: Antoniego, Jana, Julię, Marcelinę i Ksawerego. Jest szczęśliwą kobietą, sama przyznaje: „To genialne mieć tyle dzieci, bo nigdy nie będzie tak, że nic nie masz do roboty. Dzięki nim czuję się wciąż młoda, wewnętrznie potrzebna. Nie mogę się zestarzeć, bo cały czas muszę za nimi nadążać. Być na bieżąco z zajęciami, filmami, pograć w tenisa, pojeździć na rowerze.”. Aktorka nie chciała się poświęcić jedynie graniu w teatrze, życie od spektaklu do spektaklu nigdy nie było dla niej. Jako młoda dziewczyna grała pracowała właśnie w teatrze. Tam  była świadkiem rozmowy dwóch starszych aktorek, które opowiadały sobie tylko o pracy, jakby nic innego nie istniało. Wtedy pomyślała, że nie chce taka być, życie to coś więcej niż teatr.

_______

Źródło zdjęcia

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

przyszla_mama
2015-09-25 13:45:50

re: Skomplikowany poród Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej

jestem w 27 t.c. Niestety, po pobraniu wymazu okazało się,że mam paciorkowca. Moj lekarz prowadzący powiedział,że wdroży leczenie około 34 t.c., nie mniej jednak obawiam się,że mogę np nie zdążyć się wyleczyć, o ile to w ogóle jest możliwe..martwię się o swojego dzidziusia, tym bardziej,że jest to moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać. Rozmawiałam ostatnio z pewną położną, która powiedziała,że paciorkowiec to jeszcze nie koniec świata, kobieta dost ... aje antybiotyk, a maluch jest objęty specjalną troską, trochę mnie to uspokoiło, ale czytając różne artykuły, nawet ten tutaj, po prostu się boję. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz