Sławni ludzie, którzy stracili dziecko [FOTO]

Dramaty, których los nie oszczędza nikomu.

strata dziecka

Podczas wywiadów, oficjalnych gal i ceremonii gwiazdy show-biznesu zwykle sprawiają wrażenie najszczęśliwszych ludzi na świecie. Widząc piękne kreacje, sławę, bogactwo i łatwo można zapomnieć, że to przecież zwyczajni ludzie. A niektóre gwiazdy bywają szczególnie okrutnie doświadczane przez los. Śmierć dziecka zawsze jest jednym z najboleśniejszych ciosów. Głębokie piętno jakim jest strata dziecka przez długie lata nie pozwala dojść do siebie.

Dopiero 16 lat po śmierci córki, Eleni doszła do siebie i wybaczyła mordercy. 17-letnia Afrodyta, córka piosenkarki została zastrzelona przez odtrąconego chłopaka. Natomiast Barbara Brylska mówi, że jej serce "wciąż krwawi" po stracie córki, która poniosła śmierć w wypadku samochodowym w 1993 roku. Życie Seweryna Krajewskiego załamało się po śmierci sześcioletniego syna, Maksa. Chłopiec z matką wracał ze szkoły muzycznej, staranowała ich rozpędzona ciężarówka. Chłopiec zginął na miejscu.

Sławomira Łozińska straciła syna wskutek błędu lekarskiego. Chłopak skręcił nogę w kostce. Udał się na izbę przyjęć, gdzie założono mu gips. W nocy dostał zatoru żylnego, który doprowadził do nagłej śmierci. Natomiast syn Jana Pospieszalskiego, Antek, zginął w eksplozji motorówki w 1999 roku. Chłopiec miał 4 lata. Syn Bartłomieja Topy urodził się z wada serca, lekarze nie byli w stanie uratować dziecka. Kajtek zmarł w wieku 7 miesięcy.

Ubiegły rok był niestety obfity w tragedie. Zmarł syn prezentera telewizyjnego, Filipa Chajzera. 9-letni Maksymilian zginął w wypadku samochodowym. Syna także stracił Jarosław Kulczycki. 19-letni syn prezentera zasłabł, nie udało się uratować go pomimo reanimacji. Filip Łobodziński pożegnał córkę. Dziewczyna miała zaledwie 21 lat. Zmarła z powodu choroby nowotworowej.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz