Sławni tatusiowie - ONI SĄ NAPRAWDĘ SEXY!

Celebryci - znamy ich z życia publicznego, a mało wiemy o tej prawdziwej, prywatnej sferze ich życia. Wśród nich są także wspaniali ojcowie. Przyjrzyjmy się im.

Orlando Bloom

Podziwiamy ich w kinie, słuchamy ich muzyki, oglądamy ich na boisku. Podziwiamy, zazdrościmy, śledzimy ich losy. Celebryci. Każdy ma ulubionego i każdy za kimś nie przepada. W dużej mierze śledzimy ich karierę i oceniamy przez pryzmat tego, co robią. Christian Bale zawsze będzie tajemniczym Batmanem, Tomasz Karolak zakręconym komikiem, Johnny Depp super przystojniakiem (i piratem!). Ale – możecie tego nie wiedzieć – każdy z nich jest też ojcem i to wspaniałym! Choć może się nam wydawać, że skupieni są tylko na karierze, to są niezwykle czułymi i opiekuńczymi ojcami (każdy na swój sposób), bez względu na różnego rodzaju życiowe zawirowania.

Relacja ojciec - dziecko jest niezwykle ważna zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Buduje poczucie bezpieczeństwa, zapewnia stabilność, stałość. Ojciec dla synów powinien być wzorem do naśladowania, dla dziewcząt przyjacielem i przykładem, jaki powinien być idealny partner. Szkoda, że nie zawsze w życiu jest tak idealnie, ale ważne, aby ojcowie przynajmniej się starali, a my, mamy, umiały te starania docenić.

Celebrytom możemy zarzucić wiele, ale jednak wielu z nich to znakomici ojcowie. Przyjrzyjmy się kilku sławnym facetom z tej innej, bardziej ludzkiej, "ojcowskiej" strony. Obejrzyjcie GALERIĘ na następnych stronach.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz