Kobieta, która straciła męża i urodziła syna - wszystko wydarzyło się w przeciągu tygodnia! [ZDJĘCIA]

Narodziny syna w tak trudnym czasie nie są jedynym wyzwaniem, z którym musiała poradzić sobie Janette.

Austin Desi

Janette Desi była w 40. tygodniu ciąży, gdy jej mąż Austin wybrał się na ostatni lot paralotnią. Mężczyzna miał zostać ojcem po raz drugi więc uznał, że czas się zadomowić i zrezygnować z niebezpiecznego hobby. Pożegnał się z żoną i 3-letnią córeczką Evelyn, a następnie wyszedł z domu. Niestety już nigdy do niego nie wrócił. Sprzęt, z którego korzystał był uszkodzony i doszło do wypadku podczas lotu, w skutek którego Austin zmarł.

Zaledwie kilka dni po śmierci męża, Janette urodziła syna, Charlesa. Chłopiec przyszedł na świat 4 dni po śmierci ojca i ważył prawie 4 kilogramy. „Jest idealny. Dalej dostosowujemy się do nowej sytuacji i akceptujemy to, że jego ojca już nie ma z nami, ale jestem szczęśliwa, że mogę świętować narodziny naszego wspólnego syna.” – opowiada Janette.

Narodziny syna w tak trudnym czasie nie są jednym wyzwaniem, z którym musiała poradzić sobie Janette. 3-letnia Evelyn była bardzo związana z ojcem. Kobieta musiała wyjaśnić córce, co stało się z jej ukochanym tatą. „Codziennie przychodził do niej i całował ją na dobranoc. Ostatniej nocy siedziała na łóżku i czekała na niego. Powiedzieliśmy jej, że dostał nową pracę i teraz tworzy chmury na niebie, które czasami są gładkie, a czasami nie. Była podekscytowana i powiedziała, że będziemy szczęśliwi, kiedy wróci do domu. Wyjaśniłam jej, że tata już nie wróci i dlatego wszyscy są tacy smutni.” – wyjaśnia Janette.

Janette przyznała, że strata ukochanego jest przytłaczająca. Kobieta nie wie jak poradzi sobie z pustką i brutalną rzeczywistością utraty najlepszego przyjaciela, opiekuna i ostoi, gdy minie pierwszy szok. Kobieta chciałaby, by jej mąż został zapamiętany jako inspirujący człowiek, pełny pasji. „Był pełen energii. Inspirował i ludzie kochali go za to. Myślę, że chciałby zachęcać ludzi do wyjścia na zewnątrz, by pojeździć na rowerze lub nauczyć się kitesurfingu.” – zakończyła.

kp

Zobacz zdjęcia rodziny, której świat w przeciągu zaledwie jednego tygodnia wywrócił się do góry nogami >>>

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz