Jak utrzymać dom w czystości nawet, jeżeli wydaje się to niemożliwe?

Wcale nie potrzebujesz do tego całego arsenału sprzętów do sprzątania!

odkurzanie w domu z dziećmi

Jeden sposób na wszystkie powierzchnie

Dywany, parkiety, kafelki – do każdej z tych powierzchni zazwyczaj używamy kilku różnych sprzętów: mopa, przeróżnych szmatek i odkurzacza. A gdyby tak ograniczyć się tylko do tego ostatniego? Przekonałyśmy się ostatnio do bezprzewodowych odkurzaczy Bosch z linii Athlet, które bardzo sprawnie usuwają kurz, wszelkie pyłki, włókna i wszystkie inne nieczystości, radośnie rozsypywane po podłodze przez malucha. Niesamowicie wysoką skuteczność czyszczenia wszystkich powierzchni odkurzacz zawdzięcza dużemu przepływowi powietrza HighPower Airflow System i sprytnej mechanicznej szczoteczce AllFloor HighPower Athlet, o której więcej piszemy w dalszej części artykułu. A to jeszcze nie wszystko, co potrafi nowy Bosch Athlet.

Szybko i dokładnie

Odkurzacze Bosch Athlet możemy opisać jednym słowem: szybkość, choć dodałybyśmy drugie słowo: skuteczność. Szczotka obraca się z prędkością około 5000 obrotów na minutę, co nie daje żadnych szans nawet najmniejszym drobinom ukrytym głęboko we włóknach dywanów i szczelinach drewnianych i kafelkowych podłóg.

Szybka i banalnie prosta jest także pielęgnacja szczotki odkurzacza. Wystarczy wyjąć ją jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, aby przywrócić jej maksymalną skuteczność.

Jeżeli w naszym domu mieszka niesforny, wciąż brudzący maluch, nasz odkurzacz powinien być gotów do pracy w każdej chwili. Bosch Athlet posiada bardzo mocny akumulator litowo-jonowy, który naładujemy bardzo szybko – w ciągu zaledwie 3 godzin naładowany jest już w 80%. Po pełnym naładowaniu odkurzacz może działać bez przerwy nawet 75 minut, a dzięki 3-stopniowemu systemowi zabezpieczeń nie grożą nam takie niespodzianki, jak przegrzanie czy zupełne rozładowanie akumulatora w trakcie sprzątania. Nie musimy też martwić się o jego przeładowanie.

Wygoda ponad wszystko

W zasadzie wszystkie powyższe cechy odkurzaczy Bosch z linii Athlet gwarantują bardzo wygodne i sprawne ich użytkowanie. Dodajmy, że są niesamowicie lekkie, ich budowa umożliwia dotarcie do wszystkich, nawet trudno dostępnych zakamarków pod meblami, a elastyczne końcówki ssawki ułatwiają dokładne odkurzanie. Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości manewrowanie odkurzaczem jest bardzo sprawne. I oczywiście nie musimy walczyć z przewodem!

Odkurczacze Athlet są samostojące, dzięki czemu łatwo odstawimy je do doładowania czy w ramach krótkiej przerwy podczas sprzątania. Co więcej, trzeba też przyznać, że sprzęt bardzo dobrze się prezentuje w mieszkaniu. Dzięki eleganckiemu designowi, odkurzacz nareszcie przestaje być przedmiotem, który chcemy ukryć przed wzrokiem gości. Zwłaszcza, jeżeli zależy nam, aby był zawsze pod ręką.

Odkurzacze Athlet w zestawie standardowym (lub z możliwością dokupienia – w zależności od modelu) zawierają kilka akcesoriów, które znacznie usprawnią sprzątanie i rozszerzą możliwości sprzętu. Zestaw składa się z regulowanego paska na ramię, długiej ssawki szczelinowej, szerokiej ssawki do tapicerki i elastycznego węża.

Tnij koszty

Odkurzacze Athlet pomagają zaoszczędzić pieniądze nie tylko dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi. Są również wyposażone w zmywalne filtry, które bardzo szybko wyczyścimy w domu dzięki technologii RotationClean. Obniża nam to kolejne koszty, tym razem związane z wymianą filtra – wystarczy on na cały cykl życia sprzętu. Nie musimy jednak pamiętać, kiedy wyczyścić filtr – przypomni nam o tym system SensorControl.

Jak sama nazwa wskazuje, urządzenia Bosch to prawdziwi atleci wśród odkurzaczy i niezawodni pomocnicy. Zwłaszcza wtedy, kiedy w domu grasuje mały kochany szkodnik, po którym trzeba często sprzątać.

Teraz modele Bosch Athlet możesz przetestować przez 30 dni – zdecydowanie polecamy je sprawdzić! Więcej informacji na temat promocji znajdziesz na http://www.bosch-home.pl/promocje/athlet.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz