Sprzedaż kobiecego mleka w internecie - szokujące!

Niektóre kobiety sprzedają w internecie swoje mleko, bo mają nadwyżkę pokarmu. Handel kwitnie. A produkt nie zawsze trafia do małych dzieci. Kto kupuje kobiece mleko i po co? Odpowiedź na to pytanie zaskakuje.

mleko

Ogłoszeń jakich wiele

Nie trzeba specjalnie się wysilać, żeby w sieci natrafić na taki rodzaj ogłoszeń, jest ich pełno: „Witam, sprzedam mleko mamy karmiącej, nie pije, nie pale dobrze się odżywiam na nic nie choruje i nie biorę leków ani suplementów. Dziecko ma 2 mce . Sprzedam pilnie mleko, mam dużą produkcję :) mleko może być świeże jak i mrożone w woreczkach, ceny ustalam indywidualnie, przy większych zamówieniach oczywiście taniej. Zapraszam z okolic trójmiasta.”. (pisownia oryginalna - przyp. redakcji).

 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-07-03 21:05:57

re: Sprzedaż kobiecego mleka w internecie - szokujące!

Ja mam zamrożone mleko w ilości tak dużej że niedługo będę musiała je po prostu wyrzucić. A szkoda. I chociaż osobiście nie jestem fanką picia takiego mleka to jeśli komus smakuje to w czym problem? Ludzie tak łatwo marnuja jedzenie, ze płakać się chce.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ana hana
2015-06-28 15:30:11

re: Sprzedaż kobiecego mleka w internecie - szokujące!

a co w tym złego?? nie porównujmy krwi do mleka. Krew ma każdy a mleko tylko kobiety po porodzie. Bez mleka można żyć (preparaty mleko zastępcze) bez krwi trochę ciężej. Lepiej chyba żeby nawet osiłek z siłowni wypił takie mleko niż wylać je do ścieków...Ja nie widzę nic w tym złego choć kupujący wiele ryzykuje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-06-28 13:07:27

re: Sprzedaż kobiecego mleka w interecie - szokujące!

Szokujące to jest picie krowiego mleka, które przeznaczone jest dla zwierząt odmiennego gatunku a nie ludzi -_- czysta HIPOKRYZJA

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz