Trzykrotna mistrzyni fitness: `Zmiany nie zachodzą z dnia na dzień i jestem tego przykładem!’ [FOTO]

Stacie zachęca inne mamy, by były dumne z każdego kroku, który podejmują, by osiągnąć swój cel.

Stacie Venagro

Stacie Venagro to trzykrotna mistrzyni świata fitness i Miss Fitness Universe z 2014 roku. 32-latka niecały rok temu została po raz pierwszy mamą, gdy na świat przyszedł mały Aidan. Fit mama dokumentowała swoją całą ciążę, wrzucając zdjęcia swoich posiłków, rosnącego brzuszka i ćwiczeń na Instagram. Nawet będąc w 38. tygodniu ciąży mogła pochwalić się sześciopakiem, który był efektem aktywności fizycznej przez ostatnie 10 lat.

Stacie przyznała, że tak jak inne mamy jest bardzo zajęta. Oprócz obowiązków związanych z opieką nad dzieckiem jest również żoną, trenerką i właścicielką firmy, ale zawsze znajduje chociażby 30 minut dziennie dla siebie i swojego ciała.

Kilka tygodni temu szczęśliwa mama wrzuciła zdjęcie, na którym pokazuje jak wygląda jej brzuch 6 tygodni po porodzie i 12 tygodni po porodzie. Na fotografii widać, że kobieta małymi krokami wraca do formy sprzed ciąży. „To wymaga czasu, cierpliwości i ciężkiej pracy! Nadal dużo przede mną, by osiągnąć mój cel, ale pracuję nad tym codziennie. Zmiany nie zachodzą z dnia na dzień i jestem tego przykładem.” – napisała Stacie.

Kobieta podkreśliła, że ważne jest, by nie stawiać sobie poprzeczek zbyt wysoko. „Jeśli jest dzień, w którym nie masz ochoty nic robić to zrób sobie wolne i zacznij następnego dnia od nowa!” – powiedziała.

Stacie przyznała, że racjonalnie się odżywia, ale do treningów wróciła dopiero po 2 miesiącach od porodu. Zachęca jednak inne mamy, by były dumne z każdego kroku, który podejmują, by osiągnąć swój cel.

Zobacz, jak zmieniało się ciało Stacie!  >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz