Czego to dzieciaki nie wymyślą! Zobacz, jak starszy brat pomaga młodszemu wydostać się z łóżeczka [FOTO+VIDEO]

Maluchy po raz kolejny udowadniają, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

rodzeństwo

Małe dzieci są nie tylko kreatywne, ale i bardzo zwinne. Zapewne niejeden rodzic przekonał się, że to co jemu wydaje się niemożliwe dla malucha jest jak najbardziej wykonalne. Kiedy dziecko ma starsze rodzeństwo, na którym może się wzorować, ruchowo rozwija się jeszcze szybciej niż maluchy, które są jedynakami. Ma kogo naśladować przez co jego motoryka duża jest jeszcze sprawniejsza.

Furorę w sieci zrobił filmik opublikowany na Youtube przez Bryana i Missy, rodziców dwóch chłopców: starszego Olivera i młodszego Finlay’a. Parze dzięki monitorowi dziecięcemu udało się uchwycić, jak starszy brat pomaga młodszemu wyjść z łóżeczka. Ollie słysząc wołania dochodzące z pokoju młodszego braciszka wchodzi do pomieszczenia, zapala światło i postanawia wydostać małego Finna z łóżeczka. Najpierw przynosi plastikowe krzesełko, które następnie bez problemu przerzuca przez barierkę łóżeczka. Młodsze dziecko chce samodzielnie ustawić krzesełko na materacu, ale Oliver informuje brata, że sam się tym zajmie i wspina się do łóżeczka.

Starszy brat postanawia zademonstrować młodszemu, jak należy z pomocą plastikowego krzesełka wyjść z łóżeczka. Wchodzi na nie i kładąc się na barierce w kilka sekund zeskakuje na podłogę. Finn decyduje się pójść w ślady Olivera i również wyjść z łóżeczka. Wchodzi na krzesełko, ale jest dużo mniejszy, więc ma problemy z wydostaniem się. Na nagraniu słychać, jak starszy brat dopinguje młodszego: „Uda Ci się, Finn!”. Widząc jednak wahanie brata podchodzi do łóżeczka i dodaje: „Skacz!”. Mniejsze dziecko delikatnie przechyla się za barierkę łóżka, a Oliver ciągnie brata i tym samym pomaga mu się uwolnić.

Na twarzach obu chłopców maluje się ogromna radość.

„Udało Ci się.” – mówi starszy z braci i przytula młodszego.

Następnie łapiąc się za rączki dzieci wychodzą z pokoju.

Chcesz się przekonać, jak wyglądała ta dokładnie zaplanowana ucieczka? Na następnych stronach zobacz zdjęcia i nagranie z kamer w pokoju chłopców!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz