Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

Tragiczna historia kobiety, która bardzo chciała zostać mamą. Straciła dziecko w 8. miesiącu ciąży, ale nie załamała się, nadal ma plany i marzenia.

utrata dziecka

Być mamą

Niestety zostanie mamą wcale nie jest takie proste. Nasza bohaterka i jej mąż Chris starali się o dziecko przez rok, próbując naturalnych metod. Niestety nie udało się, dlatego zgłosili się do kliniki in vitro. Pierwszy zabieg inseminacji nie udał się, dopiero kolejny dał pożądany efekt, ale lekarz powiedział, że serce dziecka bije słabo, więc ostrożnie z radością. Kobieta pamięta dobrze ten czas: „Chciałam być mamą. Nie mogłem przestać się uśmiechać. Myśl, że nosze pod sercem moje dziecko, była największym darem. Kilka tygodni po tym, gdy okazało się, że wynik testu ciążowego jest pozytywny, udaliśmy się do lekarza, aby posłuchać bicia serca naszego dziecka. W pewnej chwili lekarz spojrzał na nas i powiedział, że niestety bicie serca jest bardzo słabe. Mieliśmy zaplanowane wakacje w najbliższym czasie. Postanowiliśmy je przyśpieszyć i pojechaliśmy do Kauai, gdzie starałam się zrelaksować, wiedząc, że dziecko może nie przeżyć. Kiedy wróciliśmy z Kauai, poszliśmy do lekarza i ku naszemu zaskoczeniu, okazało się, że serce maluszka bije bardzo mocno. Znowu poczułam przypływ radości i nadziei, jednocześnie nie mogłam się doczekać, aby zobaczyć moje dziecko.”.

 

Komentarze (8)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Nie rozumiem was
2016-02-17 13:44:45

re: Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

Ja mam wrażenie, że histeryzujecie niedoszłe mamy, jest wiele dzieci w domach dziecka które moglibyście z mężem zaadoptować... Może warto pomyśleć by pokochać juz narodzone dzieci....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jolka
2016-02-17 14:56:27

Ja mam wrażenie, że majaczysz i osoby takie jak Ty - bez mózgu i grama empatii powinny być abortowane zaraz po poczęciu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna
2016-02-17 17:12:42

Sama sobie adoptuj niepełnosprawne dziecko z syndromem alkoholowym, bo nie oszukujmy się - tylko takie są w domach dziecka. Jak już kobieta chodzi przez 8-9 miesięcy w ciąży, ma kupione łóżeczko, ubranka i wózek, to co w tym dziwnego, że chce URODZIĆ ŻYWE DZIECKO? Serio tego nie rozumiesz?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-17 22:10:59

Jolu przepraszam Cię bardzo ale nie masz prawa mnie obrażać, dla Twej zakichanej wiadomości posiadam mózg, widocznie bardziej rozwinięty niż Twoj gdyż wychodzę z założenia, że jeżeli nie mogę mieć dzieci własnych to staram się pokochać jakieś które tego potrzebuje, gratuluję głupoty

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-16 17:58:12

re: Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

Najgorsze, jak jeszcze każą naturalnie rodzić dziecko...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-02-16 12:30:08

re: Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

Witam ja tez stracilam dziecko tyle ze tydzien przed planowanym terminem i wazyl 5100 i nie da sie zastapic tego dziecka drugim kiedy dotknela nas ta tragedia mialam juz w domu maluszka 2 letniego nie chcialam juz dzieci ale Bog zdecydowal za nas inaczej i po 2 latach przywitalismy maluszka ponownie. Kolejna ciaza to byl koszmar ciagly lek o dziecko ale udalo sie przezylismy i jestesmy najszczesliwsi na swiecie. Trzymam kciuki za wszystkie mamy ktore dotknela taka tragedia i choc nie da sie zast ... apic dziecka drugim to i tak warto sprobowac ponownie. Dodam jeszcze ze ja musialam rodzic naturalnie wiec najgorszy porod na swiecie, majac swiadomosc ze twoje trudy ida na marne bo dziecko nie ma juz szans....... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kasiek
2016-02-15 18:35:51

re: Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

takich historii jest mnóstwo.. To jest coś strasznego dla przyszłej matki - rodzić martwe dziecko. Wielka niesprawiedliwość!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ann
2016-02-15 18:06:04

re: Straciła dziecko kilka tygodni przed porodem

"Bolała mnie głowa i nic nie widziałam na oczu, ponieważ były całe spuchnięte od płaczu." chyba OCZY!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz