Sukces, którego imię brzmi... Nieperfekcyjna Mama

Co może robić mama po godzinach? Gdy dzieci już śpią? Odpowiecie, że prać, sprzątać i prasować. A co może robić dla siebie? Może na przykład stworzyć fanpage na Facebooku, rozwijać go, mieć z niego sporo satysfakcji, a czasem i dodatkowych pieniędzy. Jak Nieperfekcyjna Mama.

Nieperfekcyjna

Ania Dydzik jest mamą trzech dziewczynek. 5-letniej Martynki i 14-miesięcznych bliźniaczek Pauliny i Liliany. Z powodzeniem prowadzi swojego fanpage`a, który bardzo szybko się rozwija.

„Zaczęło się od bloga”- mówi Ania. „Ale nie chciałam być zaszufladkowana jako blogerka. Nie jestm blogerką, nie czuję się nią. Dlatego od pewnego czasu swoje zapiski zostawiam w „notatkach” na fanpage`u.”

Jej strona istnieje od prawie 3 lat, ale dopiero od roku nabiera tempa. „To miała być odskocznia od codzienności. Nie sądziłam, że się tak rozwinie. Ale cieszy mnie to bardzo.” - przyznaje Nieperfekcyjna. Skąd nazwa? „Kiedy urodziła się pierwsza córka, chciałam być idealną mamą. Większość informacji zbierałam z książek i próbowałam postępować według złotych rad. Życie jednak wiele rzeczy weryfikuje i po jakiejś kolejnej nieudanej próbie wprowadzenia jej w życie, poddałam się. Czułam się złą mamą, niezaradną, gorszą od innych mam.” - zwierza się. „Dopiero kiedy zdałam sobie sprawę z tego, że idealnych matek po prostu nie ma i że każda popełnia jakieś błędy, zaczęłam cieszyć się macierzyństwem. Czytam nadal „mądre” książki, ale postępuję według własnej intuicji. „Nieperfekcyjna Mama” to poniekąd przyznanie się do braku perfekcjonizmu, ale także akceptowanie go. Nagle okazało się, że wiele mam identyfikuje się z tą postawą.” I to naprawdę wiele. Fanpage liczy ponad 53 tysiące polubień.

Poza zapiskami Ani znajdziecie tam wiele śmiesznych obrazków, które pozwalają na oderwanie się od codzienności, wyluzowanie, gdy macie gorszy dzień. Nieperfekcyjna Mama reklamuje także przeróżne produkty, nie tylko branży dziecięcej, ale także kobiecej. Czy na tym zarabia? „Nie jestem nastawiona na zysk. Mój fanpage to moje hobby. Zdarza się, że współpracuję z różnymi firmami, ale polecam tylko to, co moim zdaniem warte jest uwagi każdej mamy, każdej kobiety.” - wyjaśnia Ania.

Na Facebooku zaczęły powstawać podobne strony. Wiele z nich chce powielać sukces Ani, zapominając, że nie wystarczy stworzyć fanpage`a, trzeba poświęcać mu swój wolny czas i prowadzić go z sercem. „Nieperfekcyjna Mama została stworzona tylko dla mnie. Początkowo. Bardzo długo, bo prawie przez 2 lata nikt ze znajomych nie wiedział, że to mój fanpage. Żadna z moich czytelniczek nie znała nawet mojego imienia ani imion moich córek. Dopiero niedawno założyłam profil na Instagramie. Tym samym przestałam być anonimowa. Cieszę się, że większość znajomych zareagowała z entuzjazem, dowiedziawszy się o mojej stronie.”

Życzymy Ani dalszych sukcesów w prowadzeniu fanpage`a i zapraszamy do jego śledzenia. Klikajcie TUTAJ.

Komentarze (6)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-08-06 16:35:53

re: Sukces, którego imię brzmi... Nieperfekcyjna Mama

Jak dla mnie to Pani Ewa wcale nie jest Panią Ewą :D Tylko dla znajomych wiadomo jaką osobą :) Sama stworzyła fanpage, ale ups... nie wyszedł :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewa
2015-08-06 12:43:02

re: Sukces, którego imię brzmi... Nieperfekcyjna Mama

Jakie zapiski Przecież ten fanpage prowadzony jest na zasadzie kopiuj -wklej Kto widział tam chociaż jeden wartościowy artykuł napisany przez Panią Dydzik? Nikt bo takowych nie ma. Chyba ze nazwiemy tak nachalnie prośby o lajki w lokalnym konkursie Śmieszne obrazki wklejanie są bezprawnie bo bez podania źródła i autora. .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anna Rudzka
2015-08-06 13:35:04

Pani Ewo, czym Pani Ania Dydzik zaszła Pani za skórę? Pani komentarz trąci prywatą!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewe Lina
2015-08-06 14:24:01

:) nie jestem sama w moich odczuciach...uff

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-08-06 16:37:46

A jednak 53 tysiące osób woli polubić jeden jej fanpage niż 10 innych na których wieje nudą :) I to się chwali!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
2015-08-06 18:09:04

Jak dla mnie ten komentarz to przejaw zazdrości :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz