Supermama: Urodziła wcześniaki, ostatni poród prawie ją zabił - ile ma dzieci?

41-letnia Brytyjka urodziła każde ze swoich dzieci przed planowanym terminem porodu. Sama mówi: `Moja macica się rozpadała`.

wielodzietna rodzina

Kobieta zawsze marzyła o wielkiej kochającej rodzinie i nie bała się zaryzykować, nawet gdy lekarze ostrzegli, że kolejna ciąża stanowić będzie niemalże 100% zagrożenie życia i jej, i dziecka. Mimo to kobieta doczekała się aż dziesięciorga dzieci, każde z nich było zaplanowane i wyczekiwane. Jednak żadne z dzieci nie urodziło się w terminie.

Najstarsza córka Heather i jej byłego męża – Jolise - ma 23 lata urodziła się w 37. tygodniu ciąży, jest już dorosła i wyprowadziła się z domu. Z nowym partnerem Heather planowała dwójkę wspólnych dzieci, jednak gdy każde kolejne dziecko kończyło pół roku, zaczynali planować kolejne.

Dziś w rodzinnym domu mieszka: 18-letni Connor (urodzony w 35. tygodniu ciąży), 15-letnia Tamara (urodzona w 34. tygodniu ciąży), 12-letni Imogen (urodzony w 31. tygodniu ciąży), 11-letnia Dana (urodzona w 33. tygodniu ciąży), 9-letni James (urodzony w 34. tygodniu ciąży), 7-letnia Robyn (urodzona w 31. tygodniu ciąży), 5-letni Owen (urodzony w 28. tygodniu ciąży), 2-letni Alan (urodzony w 35. tygodniu ciąży) oraz 7-miesięczny Isaac (urodzony w 30. tygodniu ciąży).

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz