Czy wiesz, jak wygląda twój dzień z perspektywy dziecka? [VIDEO]

Blogerka zazwyczaj bawi użytkowników, tym razem wzrusza. Każda mama powinna to zobaczyć i oglądać za każdym razem, gdy czuje się zmęczona.

macierzyństwo

Czy zastanawiałaś się, jak twoje dziecko cię widzi? Jak postrzega to, co robisz i mówisz każdego dnia? Czy zdajesz sobie sprawę, że "normalny dzień", który spędzacie razem, dla każdego z was może wyglądać inaczej?

Esther Anderson prowadzi jednego z najpopularniejszych blogów dla rodziców, Story of My Life. Blogerka nagrała film, który powinna zobaczyć każda mama. Wzrusza, bawi, a przede wszystkim zmusza do refleksji i daje siłę.

Filmik w półtora tygodnia został obejrzany ponad 2 miliony razy! Pod filmem nie brakuje komentarzy mam, które przyznają, że bardzo im to pomogło.

Po całym męczącym dniu czasem sobie ciężko przypomnieć, co tak naprawdę się działo. Bycie mamą to niekończące się pasmo obowiązków i zadań, które jesteś w stanie i robisz sama.

Esther pokazała, jak wygląda dzień ze strony mamy: zakupy, zabawianie dzieci, godzenie dzieci, uspokajanie dzieci, sprzątanie, a na końcu okrutne wyczerpanie. Każdego dnia to samo. Wygląda znajomo?

Ale kiedy tata pyta córeczkę jak wygląd dzień, okazuje się, że to był dzień pełen pocałunków, przytulania, śmiechu, zabawy z mamą, walki na jedzenie i był to najlepszy dzień w jej życiu.

Film kończy się przesłaniem "Twój normalny dzień, może być magią".

Koniecznie przygotuj chusteczki!

 

Esther jest autorką innych genialnych filmików >>>

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz