ŚWIĄTECZNE ZDJĘCIA DZIECI – ZATRZYMAJ TE CHWILE

Pokazujemy Wam pomysły na świąteczne sesje zdjęciowe z maluchami w roli głównej. To nasza inspiracja z Pinteresta. Zainspiruj się i Ty!

Boże Narodzenie 2015

Klimat Bożego Narodzenia jest jedyny w swoim rodzaju. Budowanie nastroju trwa cały miesiąc. Nie ma miejsca bez świątecznych symboli. Kawiarnie, ulice, sklepy i budynki nakręcają wigilijny klimat i od końca listopada wiadomo, że to już!

Dlaczego Boże Narodzenie to ulubione święta większości z nas? Zazwyczaj pada odpowiedź: „bo są rodzinne”. Rytuał ubierania choinki, pieczenia pierników, lepienia pierogów, strojenia domu – to wszystko robi się razem, w najbliższym nam gronie.

Jak zatrzymać ten wyjątkowy nastrój na odrobinę dłużej? Polecamy świąteczną sesję zdjęciową. Nie musi być zrobiona u profesjonalnego fotografa, choć na pewno warto taką możliwość rozważyć. Świąteczne tło jest wyjątkowo wdzięczną scenerią do zdjęć. Sprawdzi się zarówno przy rodzinnych portretach, jak i rozczulających sesjach niemowląt, a wybór świątecznych symboli jest tak duży, że ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Zapraszamy do inspirującej galerii! 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz