Zosia Ślotała przekonuje, że maluch może być szczęśliwy bez względu na sposób kamienia

Celebrytka karmi butelką i wspiera karmiące mamy.

Zosia Ślotała

Światowy Tydzień Karmienia Piersią stał się doskonałym pretekstem do rozmów na temat kamienia piersią. Nie omieszkały zrobić tego różne celebrytki. Wiele szumu zrobiło się wokół wpisu Anny Lewandowskiej i Mai Bohosiewicz. Jednak chyba najtrafniej wypowiedziała się zupełnie inna sławna mama, bo czasem nie chodzi o to, czy się chce, czy nie che karmić...

"Właśnie trwa światowy tydzień karmienia piersią. Przeglądam zdjęcia was Mam które karmią i nie powiem troszkę mi przykro...Pomimo tego, że mam dwójkę dzieci moja przygoda z krainą mlekiem płynącą była bardzo krótka. Pomimo tego, że bardzo chciałam nie udało się. Jako młoda Mama nie potrafiłam sobie poradzić z trudami karmienia przy Ranii. Byłam pełna nadziei i siły kiedy na świecie pojawił się Leo. Wiedziałam, że dam z siebie wszystko żeby tym razem się udało. Po kilkunastu dniach od kiedy ten cudowny człowiek pojawił się z nami, trafiłam do szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka. Natychmiastowa operacja, tygodniowa rozłąka, hektolitry antybiotyków, leków przeciwbólowych. Nie było czego zbierać. Z perspektywy czasu chciałam wam tylko dać ciut otuchy. Nie ważne w jaki sposób karmicie, najważniejsze, że wasze dzieci są najedzone i szczęśliwe. Wiem, że wiele z was miało po urodzeniu dziecka taki problem jak ja. Pamiętajcie, żeby nie odczuwać poczucia winy z tego powodu. #Instamatki karmiące MM, my też jesteśmy wspaniałymi, kochającymi Mamusiami, a nasze dzieci wspaniale się rozwijają. Nie dajmy sobie wmówić, że jest inaczej. A wszystkim Mamom KP życzę wielu cudownych chwil i wytrwałości. Wszystkie jesteśmy dzielne! Wspierajmy się nawzajem! @mlekiemimiloscia #krainamlekiemplynaca" napisała na Instagramie.

Nie zawsze się udaje

To, że karmienie piersią jest najlepsze dla maluszka mamy nadzieję, wie każda mama, jednak nie zawsze się udaje. Do karmienia piersią bez wątpienia potrzeba wiele wytrwałości i motywacji, a i nierzadko pomocy. Celebrytka prosi mamy o wytrwałość i wsparcie. Więc Kochane Mamusie, jeśli macie problemy z karmieniem lub laktacją koniecznie udajcie się do poradni laktacyjnej, bo nie chodzi o to, by każda mama samodzielnie opanowała karmienie piersią. Widzisz, że przyjaciółka, siostra, córka ma problem z karmieniem piersią? Okaz swoje wsparcie. I drogie Panie szanujmy swoje wzajemne wybory, bo wszystkie jesteśmy wspaniałymi, kochającymi Mamusiami!

db

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz