Świeżo upieczony tata: 8 typów ojca

Nigdy nie wiadomo, jakim ojcem będzie twój partner, dopóki wasze dziecko się nie urodzi.

tata i dziecko

Gdy się okazuje, że dziecko jest w drodze, kobiety często zastanawiają się, jakim ojcem będzie ich partner. Każdy zdrowy, dorosły mężczyzna jest biologicznie przystosowany do prokreacji, ale bycie dobrym ojcem to wyższa szkoła jazdy. O to typowe rodzaje osobowości ojców:

1. Ojciec helikopter

Wciąż krąży kontrolnie nad dzieckiem. Wizyta u lekarza, szukanie niani, a nawet zawartość brudnej pieluchy jest w centrum jego zainteresowania. Czasem możesz mieć wręcz wrażenie, że tobie nie ufa, tymczasem taki ojciec swoją rolę traktuje niezwykle poważnie. Ma typ osobowości A i postrzega otoczenie jako zagrażające i żyje w nieustannej reakcji alarmowej. Nie chce żadnych pomyłek i błędów na jego warcie.

2. Duże dziecko

Oczywiście jego głupkowaty i szalony charakter to coś, co ciebie urzekło. Malowanie placami, herbatka lalkami, czy testy zabawek to jego specjalność i jest to urocze. Jednak gdy przychodzi do poważnych spraw, on jest bardzo wyluzowany, a to ty "nosisz spodnie" w domu. Pamiętaj, on tego nie robi specjalnie, taki po prostu jest.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Tikru
2016-06-29 09:07:36

re: Świeżo upieczony tata: 8 typów ojca

Takie teksty wbijają ludziom do głowy przekonanie, że nie ma dobrych ojców, tatów, mężów , mężczyzn... Może dlatego, że matki wychowywały je same ,po tym jak odesłały mężów z domu...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz