Nowotwór nie wybiera: 3-letni synek popularnego piosenkarza zachorował na raka. O kogo chodzi?

Chłopiec obecnie leczony jest w klinice w Stanach Zjednoczonych.

Noah Buble

Nowotwór to choroba, która nie zna litości. Nie patrzy na wiek i wybiera nawet najmłodszych jako swoje ofiary. Tym razem padło na najstarszego synka Michaela Bublé. Piosenkarz ogłosił na swoim Facebooku, że u 3-letniego Noah zdiagnozowano raka.
Kanadyjski wokalista i jego żona, argentyńska modelka i aktorka Luisana Lopilato, są zdruzgotani wiadomością lekarzy o chorobie ich ukochanego syna. Oboje zadecydowali o zawieszeniu swoich karier na nieokreślony czas, by skupić się tylko na Noah i jego powrocie do zdrowia.

"Zawsze głośno mówiliśmy o znaczeniu rodziny i miłości, jaką otaczamy nasze dzieci. W tym trudnym czasie prosimy tylko o modlitwę i uszanowanie naszej prywatności. Przed nami długa droga i mamy nadzieję, że przy wsparciu ze strony rodziny, przyjaciół i fanów z całego świata, wygramy tę bitwę, jeśli Bóg pozwoli." – napisał piosenkarz w oficjalnym oświadczeniu.

Pierwsze podejrzenia o nowotworze 3-letniego Noah podała jedna z argentyńskich gazet. Wg ich informatorów chłopczyk został zdiagnozowany po wizycie u lekarza z podejrzeniem świnki. Obecnie 3-latek poddany został leczeniu w klinice w Stanach Zjednoczonych, a rodzice wymieniają się opieką nad nim i jego młodszym bratem, Elisem, który przebywa w rodzinnym domu w Kanadzie.

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz