SZCZEPIONKA BEZPŁODNOŚCI

Istnieją twarde dowody na to, że ponad dwa miliony nieświadomych tego kobiet z Kenii zamierzano wysterylizować.

kobiety w Afryce

Miała to być zwyczajna szczepionka przeciw tężcowi. 2 mln 300 tys. nieświadomych kobiet z Kenii zamierzano wysterylizować. Szczepionka bezpłodności była podawana pod przykrywką programu szczepień anty-tężcowych i finansowana przez kenijski rząd.

Szczepienia w Kenii

Pierwsze podejrzenia pojawiły się na początku pierwszej serii szczepień. Nie było wskazówek do przeprowadzenia szczepienia przeciw tężcowi właśnie w Kenii. Poza tym cała akcja szczepionek wyglądała zupełnie inaczej niż poprzednie. Rzekoma szczepionka przeciw tężcowi miała być podawana tylko na obszarach wiejskich i była przeznaczona dla dziewcząt i kobiet w wieku 14-49 lat. Stephen Karanja, ginekolog powiedział: „Zwykle szczepienia były zapowiadane w ośrodkach medycznych i informowano o nich w lokalnych mediach, a także na przykład w kościołach, tak by wśród ludzi rosła świadomość znaczenia szczepień niejednokrotnie ratujących życie i by jak najwięcej osób mogło z nich skorzystać. W ten sposób m.in. reklamowano szczepionkę przeciwko polio. Tym razem wszystko robiono po cichu.”. Szczepionki były sponsorowane przez WHO i UNICEF. 

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

AnaHana
2015-12-12 00:11:21

re: SZCZEPIONKA BEZPŁODNOŚCI

Przepraszam, że nie będę z tego powodu płakała ale podobna Afryka przymiera głodem więc może warto w sposób bezbolesny okroić populację skoro nie są w stanie się utrzymać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-12-11 15:48:42

re: SZCZEPIONKA BEZPŁODNOŚCI

tru tu tu tu.... przysługę by tym biednym kobietom tylko zrobili, niech zaszczepią w taki sposób mężczyzn, to będzie miało lepszy efekt

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
2015-12-11 10:17:45

re: SZCZEPIONKA BEZPŁODNOŚCI

A co w tym zlego lepiej zeby przygladaly sie jak ich dzieci umieraja z glodu. W koncu beda mialy nastepne o ile przezyja porod

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz