Ta dziewczynka urodziła się w ekstremalnych warunkach! [FOTO&VIDEO 18+]

Zamiast porodowego łóżka - kamienie i karimata, zamiast położnej i lekarza - mąż i dzieci. Czy mowa o porodzie w wykonaniu kobiety pierwotnej?

Perozue

W 2014 roku w amerykańskiej telewizji Lifetime emitowano reality show dotyczące porodów pod tytułem "Born in the Wild" czyli "Poród w dziczy". Jednak różni się ono znacznie, jeśli nie powiedzieć, drastycznie, od wszelkich, dotąd znanych reality show o tej tematyce. Autorzy programu postanowili pokazać poród na łonie natury, bez jakiejkolwiek asysty medycznej - w bardzo surowych warunkach - w lesie, na łące, w namiocie. Program spotkał się ogromną falą krytyki środowisk medycznych, które oskarżają realizatorów przedsięwzięcia o propagowanie bardzo niebezpiecznego trendu.

Autorzy programu bronili się, wytaczając wciąż te same argumenty: że do programu dopuszczone są tylko doświadczone matki, które nie rodzą po raz pierwszy oraz że rodzące są cały czas pod kontrolą ekipy, która obserwuje je z ukrycia, a w razie problemów, może zainterweniować. Autorom i chętnym do udziału w programie parom (oprócz oczywistych dla obu stron korzyści finansowych) przyświeca chęć pokazania zbieżności i głębokiego związku pomiedzy naturalnością i pięknem porodu a pięknem i nieskazitelnością natury.

Skąd w ogóle pomysł na takie reality show? Okazuje się, że autorzy zainspirowali się filmikiem, który doczekał się rekordowych dziesiątek milionów odsłon na YouTube. Zamieściła go matka, która postanowiła urodzić swoje kolejne dziecko nad brzegiem leśnego strumyka, w strugach deszczu, w dyskretnej obecności jedynie swojego męża i starszych dzieci. Bez żadnego wsparcia medycznego. Jej córeczka, Perouze, urodzona w kompletnej dziczy, ma dziś 4 i pół roku (na zdjęciu.). Jak dla nas, pomysł powicia dziecka w takich warunkach jest co najmniej szalony. A co Wy o tym sądzicie, kochane Supermamy?

Obejrzyjcie zdjęcia i video z tego porodu na następnych stronach >>>

Komentarze (3)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

s
2016-07-15 13:23:39

re: Ta dziewczynka urodziła się w ekstremalnych warunkach! [FOTO&VIDEO 18+]

Ale chora kobieta! Powinna miecc zrobione testy psychologiczne ! Tto malenstwo wyglada jakby sie dusilo bo nie miala juz sily przec.. gdyby maz nie pomogl to dzieckp pewnie by zmarlo. Widac ze sie dusilo ze bylo niedotlenione bo idiotce sie zachcialo rodzic na lonie natury ! I jej dzzieci przy porodzie ! Cco za trauma ! Nnawet w sredniowieczu kazano wyjsc dzieciom podczas porodu matki i prxychodzila akuszerka ! TO JEST CHORE !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-07-15 11:34:09

re: Ta dziewczynka urodziła się w ekstremalnych warunkach! [FOTO&VIDEO 18+]

Nie. Tak nie rodzą współczesne kobiety. Dziecko było sine. Wszystko dla widzimisię matki. Dzieci na to patrzą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kaha
2016-07-15 10:39:18

re: Ta dziewczynka urodziła się w ekstremalnych warunkach! [FOTO&VIDEO 18+]

jest to obrzydliwe przestańcie publikować takie rzeczy, bo to skłania do niechcenia swoich !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz