Tak wygląda poród!

Obejrzyj przepiękne zdjęcia wykonane przez mamę, położną i fotografkę w jednej osobie.

Jane McCrae

Skurcze, determinacja, parcie, siła, chwytasz męża za rękę i szepczesz: "Nie dam rady...". Potem chwila, w której przypominasz sobie, że musisz ostatni raz znaleźć w sobie energię, ostatni raz nabrać mocno powietrza w płuca... Jest! Jest Twoje Szczęście! Może to Twój pierwszy raz? Może kolejny? Za każdym razem są wielkie emocje, niemal ekstaza, radość do łez. Pierwsze sekundy razem, widzisz swoje maleństwo, jego zaciśnięte oczka, delikatną, pokrytą mazią płodową skórę, pępowina jeszcze tętni...

Takie właśnie momenty uwiecznia na swoich fotografiach Jane McCrae, położna, która była świadkiem setek narodzin, zanim postanowiła pozostawiać ślad tych ulotnych chwil na kliszy fotograficznej. Pokazuje na swoich zdjęciach te wszystkie głębokie, niemal mistyczne, bardzo intymne, a czasem nieoczekiwane momenty porodu.

Zobaczcie zdjęcia Jane na następnych stronach. Są niezwykłe!

Komentarze (4)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2015-06-04 00:51:26

re: Tak wygląda poród!

Nie wiem kim jestes czy kobieta czy mezczyzna ale powiem jedno prawdopodobnie nie masz dzieci i nie wiesz jakie to jest wspaniale uczucie.W jednym momencie stajesz sie najbogatsza osoba na swiecie bo nie jedna kobieta nie moze tego doswiadczyc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ix
2015-06-03 23:27:34

re: Tak wygląda poród!

i co w tym niezwykłego? raczej paskudnawe są jak już

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
2015-06-04 13:07:03

też byłeś /aś/ paskudny /a/ w takim momencie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2015-06-05 16:20:28

no, owszem. i ty też. nikt mi nie wmówi, że różowe, pomarszczone, bezkształtne dzieci umazane jakąś breją wyglądają ładnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz