Tata chory na raka, na łóżku szpitalnym przyjechał prosto z OIOM-u, by uczestniczyć w narodzinach syna [ZDJĘCIA]

Diagnoza została postawiona zaledwie 3 tygodnie przed planowanym terminem porodu.

Cagney Wenk

Dzień, w którym rodzi się dziecko jest zawsze wyjątkowy, ale dla rodziny Wenk z Denver w Kolorado był jeszcze bardziej przejmujący. Zaledwie 3 tygodnie wcześniej głowa rodziny, Cagney Wenk został zdiagnozowany z glejakiem w 4 stadium – agresywnym rakiem mózgu.

Mężczyzna przeszedł 3 operacje i kiedy przyszedł dzień porodu, dochodził do siebie po jednej z nich na oddziale intensywnej opieki medycznej w Boulder Community Hospital. Personel oddziału postanowił zrobić coś wyjątkowego dla Cagney`a i jego narzeczonej, Jessici Li.

Gdy tylko poród się rozpoczął, mężczyzna został przetransportowany do sali, w której leżała jego narzeczona, razem z pielęgniarką i całym niezbędnym sprzętem medycznym. Dzięki temu mógł być świadkiem narodzin pierwszego dziecka, syna Levona Robbiego.

Poród na zdjęciach uwieczniła Sarah Boccolucci, która zgodziła się zrobić to zupełnie za darmo. Fotografka przyznaje, że czuła się zaszczycona, że mogła uczestniczyć w tak wyjątkowym momencie dla Cagney`a, Jessiki i małego Levona.

Zobacz niesamowite zdjęcia z tego porodu!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz