Urocza ciążowa sesja zdjęciowa. W roli głównej... przezabawny tata! [FOTO]

Fotograf chciał wywołać uśmiech na twarzy oglądającego i to na pewno mu się udało.

Francisco Perez

Francisco Perez, dla przyjaciół znany jako Paco mieszka w Maladze w południowej Hiszpanii. Jest ojcem dwóch dorosłych córek, 23-letniej Natalii i 27-letniej Virginii. Mężczyzna postanowił wziąć udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, której pomysłodawcą i autorem jest Martyn Wilkes. Mężczyzna przyznał, że ostatnio fotografował głównie ciężarne kobiety i chciał zrobić coś, co przełamałoby rutynę i odświeżyło jego spojrzenie na fotografie.

„Znałem Paco od około 5 lat i często żartowałem, że ma brzuch jak kobieta w ciąży.” – przyznał fotograf.

Kiedy zaproponował koledze sesję zdjęciową, Paco od razu się zgodził. Na decyzję Pereza wpłynęła historia związana z narodzinami jego najmłodszej córki. Po porodzie żona wysłała go do urzędu stanu cywilnego, by zarejestrował imię córki, które wspólnie wybrali. Jednak po drodze Francisco wypił za dużo piw, a jego chwieje pismo zostało źle odczytane. Urzędniczka zamiast Noelia przeczytała Natalia i tak wpisała w akt urodzenia. Mężczyzna postanowił wykorzystać sesję zdjęciową i wynagrodzić żonie błąd sprzed lat. Martyn wymyślił strój, kwiatowy motyw czy pomysł z pomalowaniem brzucha, ale to Paco poprosił, by napis na jego brzuchu głosił „Noelia”.

Mimo tego, że sesja zdjęciowa powstała rok temu, dalej robi furorę w sieci. Fotograf przyznał, że miał nadzieję, iż projekt przyniesie dobrą reklamę jego pracy, ale jego ostatecznym celem było coś zupełnie innego.

„Najważniejszą rzeczą, której oczekiwałem, było wywołanie uśmiechu na twarzy oglądających zdjęcia.” – powiedział. Ten cel na pewno osiągnął!

Jeśli chcesz się przekonać, jaki jest efekt końcowy tej przezabawnej sesji zdjęciowej, możesz ją zobaczyć na następnych stronach!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz