Wyjątkowe, `tęczowe` bliźnięta stały się symbolem nadziei dla ludzi, którzy doświadczyli utraty dziecka [FOTO]

Dziewczynki stały się lekiem na zranione serca swoich rodziców.

bliźnięta o różnym kolorze skóry

Whitney Meyer 3 lata temu doświadczyła tragedii, której obawia się każda matka. Jej 2-letni synek Pravyn utonął w basenie, gdy przebywał w żłobku. Kobieta i jej partner bardzo długo nie potrafili pogodzić się ze stratą dziecka, ale ukojenie dla ich bólu pojawiło się zaledwie dwa lata później, gdy na świat przyszły tęczowe bliźnięta, Kalani i Jarani. Dziewczynki są wyjątkowe, ponieważ różnią się kolorem skóry. Jedna z nich odziedziczyła kolor skóry po mamie, a druga po tacie, który jest Afroamerykaninem.

By uczcić pierwsze urodziny dziewczynek, fotografka Mary Kathryn Nourse wykonała serię zdjęć, które podkreślają to, że bliźniaczki to „tęczowe dzieci”, czyli te, które przyszły na świat po poronieniu, urodzeniu martwego dziecka czy śmierci noworodka lub niemowlaka. Fotografia przedstawia dziewczynki siedzące w misce pełnej mleka. Za ich plecami w kształcie półkola rozłożone są różnokolorowe kwiaty.

Fotografka przyznała, że dziewczynki zachowywały się jak typowe roczne dzieci. Kiedy ustawiła do zdjęcia jedną z nich, druga już raczkowała w przeciwną stronę. Kobieta przyznała, że bliźniaczki łączy niezwykła więź. Podczas sesji każda z nich upewniała się, że jej siostra jest w zasięgu wzroku. Oprócz różnicy w kolorze skóry dziewczynki mają również odmienne charaktery.

Mary Kathryn powiedziała, że patrząc na efekt sesji w domowym zaciszu nie potrafiła ukryć emocji.

„Zastanawiałam się nad tym, co czują rodzice, którzy tracą dziecko. Te małe dziewczynki jeszcze nie wiedzą, ale są lekiem na zranione serca wielu ludzi. Mam nadzieję, że to zdjęcie da nadzieję i siłę tym, którzy stracili dziecko i pozwoli im ruszyć naprzód.” – zakończyła.

Zobacz pozostałe zdjęcia tych wyjątkowych bliźniaczek! >>>

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz