Tess Holliday mówi szczerze o trudnym okresie w macierzyństwie i dzieli się kolejnym intymnym zdjęciem [FOTO]

Modelka zdaje sobie sprawę, że macierzyństwo ma swoje lepsze i gorsze momenty.

Tess Holliday

Tess Holliday to 31-letnia modelka i mama dwójki dzieci: 11-letniego Rileego i 10-miesięcznego Bowiego. Już jako mała dziewczynka doświadczyła przemocy werbalnej ze strony rówieśników ze względu na wagę czy bladą skórę. Z tego samego powodu była poniżana przez ojca. Mama była jedną osobą, na której mogła polegać i która namawiała ją, by zajęła się modelingiem. Obecnie Holliday to jedna z najbardziej pożądanych modelek plus size. Oprócz tego, że jest aktywistką akceptacji własnego ciała to dodatkowo broni matek karmiących publicznie piersią.

Holliday wie, że bycie matką związane jest nie tylko z dobrymi momentami, ale również tymi, które zaliczyć można do tych trudniejszych. Ostatnio gwiazda opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym karmi piersią synka. Zdjęcie zostało wykonane we wrześniu zeszłego roku i zostało zrobione w czasie, kiedy Tess przechodziła przez ciężki okres w życiu. Modelka przyznała, że mimo dobrych i złych dni jest wdzięczna za rodzinę, którą ma.

„Byłam emocjonalnym wrakiem i starałam odnaleźć się w nowej roli jako mama. Kiedy patrzyłam na to zdjęcie ogarniała mnie fala smutku, ale teraz widzę tylko kobietę, która karmiła piersią własne dziecko. Życie jest skomplikowane, miłość jest skomplikowana i czasami może nas przytłaczać, ale dojrzewamy i uczymy się. Jestem wdzięczna za życie jakie mam i doceniam to wszystko. Nawet jeśli czasami nie widzę światła na końcu tunelu to ono tam jest. Obiecuję.” – napisała Tess pod zdjęciem.

Modelka znana jest z tego, że nie wstydzi się publicznie karmić piersią. Wielokrotnie wrzucała fotografie, na których karmi najmłodszego synka, między innymi w studiu programu śniadaniowego albo na marszu kobiet w Los Angeles.

Na następnych stronach zobacz zdjęcia Tess!

kp

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz