To miała być tylko popołudniowa drzemka… Dziecko już się nie obudziło

Opiekunka z Reynoldsburg w USA została aresztowana i oskarżona o zabicie 8-miesięcznego chłopca, który znajdował się pod jej opieką.

Haddix Mulkey

43-letnia Lori Conley została aresztowana oraz oskarżona o morderstwo i zagrożenie życia dzieci w sprawie śmierci 8-miesięcznego Haddixa. Kiedy podała chłopcu śmiertelną dawkę Benadrylu (difenhydraminy), znanego leku na alergię, pod jej opieką było łącznie ośmioro dzieci w wieku do 6 lat.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2016-06-07 11:41:16

re: To miała być tylko popołudniowa drzemka… Dziecko już się nie obudziło

Biedne dziecko mialo dopiero 8 miesiecy cale zycie przed nim bylo, a teraz jeszcze rodzina musi cierpieć przez bezmyślność opiekunki. Jak można podać dziecku lek, który w dodatku jest dla dorosłych tylko po to żeby dziecko zasnelo. Sama jestem niania i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ze podaje dziecku którym się opiekuje jakiś lek bez wiedzy rodziców czy lekarza.Po zatym dzieci maja gorsze dni i mogą mieć problemy z zaśnięciem może to być spowodowane np zmianami pogodowym ... i ale to nie znaczy że mamy podawać jakiś lek aby zasnelo dziecko jak ma zasnąć to zasnie a jak nie zasnie to trudno będzie marudzi dalej i trzeba to znieść. Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz