TOP 10 Prezenty na Komunię Świętą 2015

Co kupić dziecku na Komunię Świętą? To pytanie rok rocznie zadają sobie tysiące rodziców, cioć, wujków i rodziców chrzestnych. Pomagamy Wam w podjęciu decyzji.

komunia

Prezent na Komunię Świętą. Choć nie powinien, często przesłania dziecku sens ceremonii. Niestety, bywa, że winę za to ponosimy my, rodzice. Często dużo wcześniej niż zaczną się przygotowania do sakramentu w kościele, mówimy dziecku, że, na przykład, jak będzie grzeczne, będzie dobrze się uczyło lub w jakikolwiek inny sposób się postara, dostanie komputer, tablet lub rower na Komunię. Postarajmy się znaleźć kompromis i sprawiając dziecku radość, pomóżmy też pasterzom w tym, by maluch nie nudził się w kościelnych ławach, myśląc tylko o tym, by wreszcie usiąść przed nowym komputerem.

My przede wszystkim chcemy zachęć Was do tego, abyście, mimo wszystko, pozostawiły swoim dzieciom element zaskoczenia i niespodzianki. Frajdą większą niż plik banknotów lub podłączenie komputera już na trzy dni przed Komunią, jest radość rozpakowywania podarunków, na przykład pod koniec przyjęcia komunijnego, zbiorczo, w obecności wszystkich gości. Postarajcie się przynajmniej część prezentów utrzymać w tajemnicy.

A jakie są tegoroczne trendy, jeśli chodzi o prezenty? Oczywiście wiele zależy, kto jest autorem podarunku. Inny prezent z pewnością dziecko otrzymama od rodziców, inny od chrzestnych, a inny od dalszej cioci. Od kilku lat jednak niewiele się zmienia w tym, co wywołuje u dzieci najszerszy uśmiech. Oczywiście rower i zegarek nie są złym pomysłem, ale zdecydowanie nie znajdują się już w pierwszej "10". Zobaczcie więc DALEJ, co możemy w niej znaleźć.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

luczak
2015-04-29 12:48:06

re: TOP 10 Prezenty na Komunię Świętą 2015

Wystarczy wejśc do pierwszego lepszego electro-marketu np. media expert i wszystko tam jest prezentem, no może poza pralką.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz