Tragedia w Łodzi! Matka przyniosła martwą córkę na pogotowie! [ZDJĘCIA]

Kobieta twierdziła, że 4-letnia Oliwia spadła z huśtawki.

śmierć 4-letniej Oliwii

Czytając informacje, że kolejne dziecko zostało wykorzystane, albo znęcano się nad nim fizycznie lub psychiczni,e zadajemy sobie pytanie: dlaczego? Dlaczego w miejscu, które każdemu z nas kojarzy się z miłością, rodzinnym ciepłem i bezpieczeństwem, dzieci są krzywdzone? Dlaczego osoby, które powinny być dla nich autorytetem i kochać je, stosują wobec nich przemoc? Dlaczego dorośli, wykorzystując swoją siłę i przewagę, sprawiają ból niewinnym dzieciom?

Dom powinien być dla dziecka azylem. Miejscem, gdzie może nie tylko się rozwijać, ale również czuć się bezpiecznie. Z kolei rodzice powinni być ludźmi, którym dziecko ufa, którzy o nie dbają, kochają i rozpieszczają. Każdy maluch powinien czuć miłość i wsparcie opiekunów, a nie się ich bać. Jednak coraz częściej docierają do nas informacje o tragediach, które dzieją się w czterech ścianach z rąk osób, które są dziecku najbliższe.

Po raz kolejny dobiegła nas wiadomość, że bezbronnemu dziecku stała się krzywda. Tym razem ofiarą jest 4-latka z Łodzi. Do oddziału Stacji Ratownictwa Medycznego przyniosła ją matka krzycząc, że jej dziecko nie oddycha i twierdząc, że córka spadła z huśtawki. Lekarze jednak od razu zauważyli, że obrażenia nie wskazują na upadek z huśtawki. Oględziny wykazały obrażenia twarzy, głowy i wybroczyny na tułowiu, które świadczą o stosowaniu przemocy. Od razu zawiadomiono policję.

Komentarze (8)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Magda
2016-12-08 14:09:45

Masakra co sie z ludzmi dzieje ! Sama mam dwu miesięcznego synka i przyznam ze czasem nerwy puszczaja szczególnie w nocy ale w życiu bym nie była w stanie uderzyć ! Ciekawe co nimi kierowało żeby tak postąpić z własnymi dziecmi. Powinni mieć zakaz do konca życia na kolejne dzieci !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-12-08 13:07:10

Jeszcze raz powtórzę.. dla takich ludzi obowiązek sterylizacji. Wyciąć wszystko !!!! A mózgi resetować !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
matka
2016-12-08 13:03:58

Boże, nie rozumiem! Jak można znecac się nad tak małym dzieckiem!? Jak można niereagowac na cierpienie własnej córki?! Do cholery!!! Nosilas to dziecko pod sercem tyle czasu, urodziłas , macierzyństwo cię przerosło???! to znajdź inne rozwiązanie niz wyrzywanie się na tej bezbronnej istocce!!! Jest tyle rodzin , które pragną dziecka a nie mogą mieć a takie gnidy zabija bo im dziecko przeszkadzalo :/ to nie jest argument żeby świadomie robić krzywdę innej osobie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
edella
2016-12-08 11:16:31

A ja mam apel do sąsiadów! Ludzie ! do jasnej cholery,naprawdę nie słyszycie przeraźliwego płaczu krzywdzonego dziecka???!!!!! A o tym ścierwie nawet nie chcę pisać! A to babsko??? Zasługuje na taką samą karę ,jak on!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-12-08 10:31:23

Mam 8 miesiecznego syna, czytajac ten artykul poprostu lzy same mi plyna i nie moge pojac jak matka moze nie miec serca do wlasnego dziecka. Jak mozna..gdyby mojemu dziecku cos sie stalo nie wiem czy bym sobie czegos nie zrobila :( nie znioslabym tego. Co taki biedny maluch jest winien :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ewa
2016-12-08 10:27:44

Brak slow, mrozi to co sie czyta, bol dziecka ktore niczemu nie jest winne, znieczulica ludzka, biedna dziewczynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
2016-12-08 09:48:09

Kara śmierci powinna być przywrocona do łask! I w tym wypadku obydwoje powinni wylądować na krześle elektrycznym! Ten bezduszny potwór za to co zrobił temu biednemu dziecku i ta kobieta za to ,że się temu przyglądała i pozwalała na to!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Monika
2016-12-08 09:35:12

Moje serce płacze... Jak to dziecko musiało cierpieć aż do tak haniebnej śmierci!!! Fizycznie, ale PRZEDE WSZYSTKIM psychicznie!!! Gdzie była MATKA, przez cały ten czas?! Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla oprawców znęcających się nad bezbronnymi dziećmi!!! Może gdyby Mała chodziła do przedszkola, dałoby się tej tragedii uniknąć? Jestem nauczycielem i wiem, że dzieci w tym wieku nie są w stanie ukryć takich emocji czy dolegliwości. To od razu widać, a nauczyciel ma obo ... wiązek zareagować, gdy podejrzewa przemoc domową! Boże, daj temu Aniołkowi najwspanialszy dom... [*] Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz