Tragiczny wypadek w kuchni! Gotowanie z dzieckiem na ręku? [FOTO]

Po poważnym wypadku w kuchni tłumaczy, jak bardzo jest to niebezpieczne.

wypadek w kuchni

Coraz więcej mam korzysta z chust i nosidełek, jest to wygodne i praktyczne. Noszenie w chuście staje się ostatnio coraz bardziej popularne. Zaczynamy dostrzegać, że niesie to wiele korzyści zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Pozwala budować nieocenioną bliskość i poczucie bezpieczeństwa, a dzięki fizjologicznej pozycji, malec może bezpiecznie podziwiać świat.

Mamy noszące swoje dzieci w chustach mogą lepiej poznać swoje dziecko, mając je zawsze obok siebie. Pojawienie się nowego domownika jest okresem wielkiego szczęścia, ale także niepokoju i strachu. Bliskość z dzieckiem ma zbawienny wpływ na nerwy młodej mamy, a maluszek jest szczęśliwy blisko niej, dzięki temu dużo mniej płacze. Oprócz tego mama może swobodnie się poruszać po domu bez konieczności ciągłego odkładania dziecka. Tymczasem może to być bardzo niebezpieczne. Przekonała się o tym boleśnie pewna mama.

Molly Landis nosiła swoją nowo narodzoną córeczkę bardzo często w chuście... do czasu poważnego wypadku. Swoim doświadczeniem postanowiła się podzielić na Facebooku. Umieściła także swoje zdjęcie ku przestrodze.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz