Trendy modowe na sezon wiosna-lato 2015 okiem Mamy

Krytycznym okiem o tym, co prezentują sklepowe witryny. Nasze opinie nie spodobają się trendsetterkom, ale praktycznym Mamom - z pewnością!

a

Droga Mamo, jesteś właśnie w centrum handlowym, zapewne przyszłaś po coś dla dziecka, ale nie możesz oderwać wzroku od wystaw sklepowych z nowymi kolekcjami na najbliższy sezon. Kuszą Cię jasne, pastelowe kolory, piękne sukienki, buty i torebki. Idzie wiosna i chcesz jej fragment zabrać do domu, wchodzisz zatem do sklepu i zaczynasz poszukiwania. Jednak z każdą chwilą czujesz się bardziej rozczarowana. Musisz wiedzieć - nie Ty jedna. My też uważamy, że projektanci mody kolejny raz pominęli przyszłe mamy i mamy karmiące piersią…

Modny różowy

Wśród najmodniejszych kolorów tego lata znajduje się róż w wielu odcieniach. Jest to barwa wymarzona dla kilkuletniej dziewczynki i jej lalek Barbie. Dorosłe kobiety nie przepadają za różem, ponieważ nie tak łatwo zestawić go z innymi kolorami i dodatkami i bardzo prawdopodobne, że wypadniemy w nim kiczowato lub infantylnie. Przyszłe mamy i kobiety w pierwszych miesiącach po porodzie, nie zawsze czują się dobrze w ubraniach w tym kolorze, gdyż ma on skłonności do wizualnego pogrubienia, a przecież nam, Mamom, w tym czasie, nadprogramowych kilogramów raczej nie brakuje.

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz