Trenerka fitness dzieli się zdjęciem ciążowego brzucha na 12 dni przed porodem!

Chontel Duncan znów pokazuje, jak różnie można przechodzić ciążę.

Chontel Duncan

Zdrowa ciąża może wyglądać różnie. Chontel Duncan bardzo dobrze to rozumie i znów próbuje udowodnić to innym.

Trenerka fitess jest w fantastycznej formie - ma świetnie wyglądające, wysportowane ciało. Jest również bardzo wysoka i te dwa czynniki wraz z dobrymi genami i zdrowym stylem życia sprawiają, że ciążowy brzuch Chontel jest naprawdę niewielki. Nawet pod koniec ciąży. Według ekspertów fitness i lekarzy ginekologów, sposób, w jaki Chontel prowadzi swoją ciążę jest jak najbardziej zdrowy. 

Chontel podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym porównuje swój brzuch z brzuchem ciężarnej klientki. Pomimo faktu, że ich terminy porodu dzieli od siebie kilka tygodni, brzuch Chontel jest znacznie mniejszy. Jest to jednak zupełnie normalne, bo ciąża każdej kobiety wygląda inaczej. Nie ma żadnej odgórnie ustalonej normy i o tym trzeba pamiętać. 

Dla obu Pań, kóre widzimy na zdjęciu jest to pierwsza ciąża. Jak to jest możliwe, że Chontel wypracowała tak wysportowane ciało?

„Moje podejście do fitnessu w ciąży zakłada powolny postęp w modyfikowaniu ćwiczenia po ćwiczeniu. Treningi sprawiają mi przyjemność i nie czuję, że wymagają ode mnie większego wysiłku. Matczyny instynkt sprawia, że bardzo dobrze wiem, co mogę robić, a czego unikać wraz ze zmianami, które zachodzą w moim ciele.” – wyjaśniła.

Chontel jest wyraźnie nie tylko szczęśliwa, ale i zdrowa. „To co robię jest w 100 procentach bezpieczne dla mnie i dziecka. Oczywiście, co jest dobre dla mnie nie oznacza, że będzie również dobre dla innej ciężarnej.” – powiedziała.

Tymczasem...

Jak czytamy na portalu Kozaczek.pl, Chontel przywitała na świecie synka. Jeremiah Thomas urodził się w piątek. Dumna mama pokazała fotkę synka, napisała też, że maluch ważył po urodzeniu 3,5 kg.

Zobacz, jak Chontel Duncan wyglądała na kilka dni przed porodem!

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz