Trzylatek z sześciopakiem! [ZDJĘCIA]

Trzyletni Dash Meagher uwielbia aktywność fizyczną, a najlepszym na to dowodem są jego rozwinięte mięśnie, w tym sześciopak na brzuchu!

umięśnione dziecko

Nowy rok, nowe ambicje – a wśród nich ta najbardziej popularna: „będę ćwiczyć”. Trzyletni Dash Meagher z Autralii może być całkiem niezłą motywacją. Ten mały chłopczyk uwielbia aktywność fizyczną, a najlepszym dowodem są jego rozwinięte mięśnie – w tym sześciopak na brzuchu!

Dash uwielbiał ruch od zawsze. Zaczął chodzić w wieku 10 miesięcy. Dni spędza najchętniej na wspinaczce, skakaniu na trampolinie i gimnastyce. Jego rodzice również są aktywni, ale nie należą do sportowych fanatyków. Podkreślają, że nie nakłaniają chłopca do ćwiczeń, a jego wielka miłość do aktywności to coś, z czym po prostu przyszedł na świat. 

„Zauważyłam, że ma sześciopak, gdy zmieniałam jego pieluszkę pół roku temu” – mówi Ursula, mama chłopca. Gdy pierwszy raz wzięła go na delikatny jogging okazało się, że Dash przebiegł aż cztery kilometry! 

Co ciekawe, będąc w ciąży Ursula była ostrzegana, że chłopiec może być słaby i chorowity. Przyszedł na świat dzięki in vitro. Lekarze zapowiadali, że może być mniejszy od rówieśników i urodzić się przedwcześnie. Zamiast tego przyszedł na świat dwa tygodnie po terminie, ważąc sporo więcej, niż szacowali lekarze. Od tej pory zaprzecza wszystkim standardom. 

„Jestem szczęśliwa, że mam takiego zdrowego, pełnego energii syna” – mówi Ursula. Opowiada, że gdy zabiera go do centrum trampolin, potrafi skakać przez ponad dwie godziny. To jego ulubiona forma aktywności. Na drugie urodziny chłopca Ursula wraz z mężem zbudowali mu w ogrodzie miejsce do ćwiczeń z trapezami i drabinkami do podciągania się i wiszenia. Dash uwielbia ten swój małpi gaj. 

Matka chłopca chciałaby, aby poszedł w kierunku sportu, lecz wie, z jak wielką presją się to wiąże i nie chce na malcu niczego wymuszać. „Oczywiście byłabym szczęśliwa, gdyby pozostał taki aktywny, ponieważ to prowadzi do dobrych rzeczy w życiu. Marzy mi się, że uprawia sport profesjonalnie i bierze udział w Igrzyskach Olimpijskich w gimnastyce. Póki co jednak najważniejsze jest, że mam zdrowego, pełnego energii synka”. - mówi dumna mama.

Ursula stara się odżywiać malca w zdrowy sposób, lecz śmieje się, że wciąż zagląda do lodówki  i wprost uwielbia lody. Chłopiec jest jeszcze malym dzieckiem, więc póki co matka planuje go wspierać w pasji i zapewnić jak najlepsze wyżywienie. Nie planuje profesjonalnych treningów. Ale kto wie, co przyniesie przyszłość?

Dash ma własne konto na Instagramie: MusclyLittleMonster. Obserwuje go prawie 9 000 osób! Zobaczcie na zdjęciach, jak wygląda umięśniony trzylatek. Niewiarygodne!

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz