Ubranka po dzieciach – oddawać czy sprzedawać?

Zalegają na strychach i w szafach. Zajmują ogromne siaty i pudła. Mowa o ubrankach, którym towarzyszą zabawki, książeczki, a także ubrania ciążowe. Co z tym zrobić, zanim to wszystko osiągnie krytyczny moment? Sprzedać czy oddać?

ubranka dziecięce

Sprzedaż ubranek dziecięcych

Ubranek mamy naprawdę wiele. Niektóre założyłyśmy naszemu dziecku tylko raz, z innych szybko wyrosło, a niektórych nie założyłyśmy mu wcale - jest nowe, z metką - nie zdążyłyśmy. Zdarzają się ubraniowe nietrafione prezenty, które po prostu zagracają szafę. Wiele ciuszków dziecko zniszczyło, pojawiają się na nich plamy, ale wiele to prawie nówki. Niejedna mama zastanawia się, co z nimi robić. Opinie wśród rodziców są naprawdę podzielone. Pewne osoby uważają, że po co oddawać za darmo (nigdy nie widomo, do kogo to trafi), skoro można sprzedać i trochę na tym zarobić? Każdy grosz do budżetu rodzinnego przecież się przyda. Inni natomiast uważają, że jako rodzice, powinniśmy się wzajemnie wspierać i oddawać ubranka za darmo. Może przyjąć je ktoś z rodziny, znajoma lub koleżanka z pracy, można zanieść do potrzebujących.

Sprzedaż w Internecie - wiele sklepów internetowych zaczyna swoją działalność od sprzedaży ubranek po swoich dzieciach. Możliwości jest naprawdę wiele, licytacje, sprzedaż w zestawach lub osobno, ustalona cena. Niestety jest to zadanie czasochłonne, każdą bluzeczkę trzeba sfotografować, opisać, zmierzyć. To praca dla wytrwałych, ale wysiłek się opłaca.

Komis - największym zainteresowaniem w komisach cieszą się wózki, kołyski, foteliki samochodowe, leżaczki-bujaczki, huśtawki i sprzęty tego typu. Ubranka oczywiście są, ale rzadko kto przychodzi tylko po ubranka, więc czasem właściciele komisu nie chcą ich przyjmować. Najlepiej podzwonić i popytać, zanim pojedziemy z dostawą.

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Magda
2015-09-11 13:27:41

re: Ubranka po dzieciach – oddawać czy sprzedawać?

To sprawa indywidualna ale myslę że jeśli ktoś ma fajne niezniszczone ciuszki to może je sprzedać i posłuża jeszcze komuś. Wychodzę z takiego założenia i najczęściej sprzedaję na Nambi portalu dziecięcym.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz