29-letnia kobieta chciała się wypróżnić... Do wiaderka wpadło dziecko! [ZDJĘCIA]

Magda nie wiedziała, że jest w ciąży. Co gorsza, nie zorientował się też lekarz pogotowia, który odwiedził ją na krótko przed porodem.

urodziła dziecko do wiaderka

Jeden z ostatnich reportaży programu „Uwaga” stacji TVN zszokował całą Polskę. Nikt nie przypuszczał, że w XXI wieku może dojść do tak absurdalnej sytuacji. 29-letnia Magda, mieszkanka małej wsi w centralnej Polsce skarżyła się na ból brzucha. Rodzina poprosiła o wezwanie pogotowia ratunkowego, które po przyjeździe nie zrobiło praktycznie nic, jak twierdzi ojciec Magdy. Rodzina zapewnia, że kobieta nie została nawet zbadana. Ratownik medyczny zostawił chorej zestaw do lewatywy i odjechał.

Kilkanaście minut później wydarzyło się coś, czego do dziś nikt nie potrafi wyjaśnić. Po tym jak matka zrobiła Magdzie lewatywę, kobieta poczuła silną potrzebę wypróżnienia się. Przyniesiono jej wiaderko, nad którym kucnęła, ale zupełnie niespodziewanie wpadło do niego dziecko! Okazało się, że 29-latka była w ciąży. Z niewiadomych przyczyn rodzina zamiast wezwać pogotowie po raz kolejny, pozwoliła matce Magdy wynieść wiaderko z noworodkiem do sieni.

Możliwe, że o dziecku i ciąży nikt by się nie dowiedział, gdyby nie komplikacje po porodzie świeżo upieczonej mamy. Rodzina zmuszona była wezwać pogotowie po raz kolejny, które udzieliło pomocy nie tylko Magdzie, ale również noworodkowi. Dzięki sprawnej akcji ratowników medycznych udało się uratować dziewczynkę, która od razu trafiła do szpitala. Ostatecznie cała historia skończyła się dobrze, ale dalej pojawia się mnóstwo pytań, na które brak odpowiedzi... 

 

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
2017-02-25 18:01:49

Bez przesady... Jak już urodziła to mogła otulic dziecko kocem czymkolwiek jak nie stać na wychowanie... Teraz nagle chcą dziecko a tak to wynieśli bez żadnych skrupułów... Brak słów... XXI wiek a ludzie gorzej jak te zwierzęta... Im bardziej świat do przodu tym bardziej ludzie oglupieni, bo już ani serca ani mózgu nie używają... Bynajmniej niektórzy... Dziecko zawsze jest cudem, darem od Boga i należy je chronić i szanować ZAWSZE.... Przykro bardzo słyszeć takie rzeczy... ... Niedorzeczności niesamowite... Prawdziwa kochająca matka nawet jak nie ma za co to duchowa i będzie kochać... Lepiej będzie dziecku w rodzinie zastępczej niźli w takiej gdzie od początku nie było chciane i o mało co nie zostało zabite w okrutny sposób przez własną matkę jeśli kogoś takiego możemy nazwać matką... Tragedia... ... Czytaj więcej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz