UWAGA: "Karny Brajanek" (laureat konkursu na Bece z mamuś na forach)

Na Facebooku za publikację fotki nagiego dziecka rodzice mogą dostać od znajomych mema ostrzegawczego - „Karnego Brajanka”. Może w końcu ta metoda będzie skuteczna i rodzice zaczną być bardziej odpowiedzialni?

karny brajanek

„Karny Brajanek” i „Karna Dżesika”

„Karny Brajanek” to mem z małym chłopcem, który ma skwaszoną minę. Zdjęcie chłopca jest przekreślone i otoczone napisem „KARNY BRAJANEK ZA PUBLIKACJĘ NAGIEJ FOTKI DZIECKA”. Mem wygrał konkurs na profilu „Beka z mamuś na forach” (profil wyśmiewający niektóre wpisy mam uczestniczących w dyskusjach na forach internetowych, zdjęcia min. kobiet w ciąży z papierosem w ustach, matek przewijających dzieci w miejscach publicznych), ogłoszony z związku z postem o pedofilii. Na facebooku działa konto Romana (uwaga znów aktywne), przed którym ostrzega profil Beka, Roman jest trollem komentującym zdjęcia nagich dzieci. Beka ogłosiła konkurs na mem, który można wkleić pod nieodpowiednią fotką. Zwyciężył „Karny Brajanek”, a podobnym memem jest „Karna Dżeskia” – zdjęcie kilkulatki pokazującej środkowy palec, napis: „KARNA DŻESIKA ZA PUBLIKACJĘ NAGIEJ FOTKI DZIECKA”. Memy są już komentowane.

Komentarze (1)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

miki
2015-08-26 16:26:36

re: UWAGA:

jak można zrzucać wine na druga strone nei widzac swojej? cóż za durne te baby, i wy chcecie wychowywać swoje dzieci?? Naprawdę??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz