David i Victoria Beckhamowie zastrzegli imiona swoich dzieci!

Zarejestrowanie i zastrzeżenie własności intelektualnej dzieci Beckhamów uchroni je przed bezprawnym wykorzystaniem ich imion i nazwisk przez innych producentów.

David i Victoria Beckham

David i Victoria Beckham są małżeństwem od 1999 roku i mimo wzlotów i upadków doczekali się wspólnie 4 dzieci: 18-letniego Brooklyna, 14-letniego Romeo, 12-letniego Cruza i 5-letniej Harper. Jako małżeństwo tworzą światową markę, a wszystko czego dotkną od razu sprzedaje się w  milionowych nakładach. Teraz do tego grona dołączyły również ich dzieci. Para zadecydowała, że to najwyższy czas, by zastrzec ich imiona przed wykorzystaniem przez firmy w swoich produktach. 22 grudnia imiona całej czwórki zostały wprowadzone do rejestru.

 

Happy new year everyone x

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

Imiona dzieci Davida i Victorii zostały zastrzeżone w 7 kategoriach, m.in. w kategorii produktów kosmetycznych, odzieży, torebek, książek czy zabawek oraz w przemyśle rozrywkowym, gdyby któreś z nich chciało podążać śladami mamy. Znaki towarowe zostały zarejestrowane na 10 lat, a po upływie tego czasu proces trzeba ponowić. Wiele osób zadaje sobie pytanie czy działania małżeństwa nie są na wyrost, ale okazuje się, że Victoria i David mają podstawy, by sądzić, że ich dzieci już niedługo zrobią karierę.

 

 

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz