Weronika Rosati: dlaczego tak szybko wróciła do formy?

Skąd się wziął płaski brzuch? Czy rozstępy się wchłonęły? Kiedy ma czas na kąpiel i pielęgnację?

Weronika Rosati

Czy można zadbać o siebie, gdy się jest mamą? Weronika Rosati niedawno urodziła córeczkę. Zdradzała już, czego nauczyło ją macierzyństwo. Wyznała, że na córkę czekała wiele lat i była do roli matki doskonale przygotowana. Elizabeth jest jej największym szczęściem. Żeby móc w pełni skupić się na niej i na odpowiednim porodzie, wyjechała do Los Angeles i tam właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko.

Paradoksalnie, jak twierdzi, dziecko tylko motywuje ją do pracy nad sobą. Twierdzi, że dzięki córce nie może godzinami wylegiwać się w łóżku, a spotkania ze znajomymi musi organizować tak, by dziecko nie było na tym stratne. Poza tym czekało na nią jeszcze jedno wyzwanie - wrócić do figury sprzed ciąży!

Jak jej się to udało?

Weronika jest jedną z tych celebrytek, które w ekspresowym tempie zrzuciły wszystkie nadmierne kilogramy. Mimo że jeszcze w grudniu złośliwi pytali, czy wciąż jest w ciąży, bo było po niej widać spory brzuch, to chwilę później aktorka chwaliła się już zdjęciami przedstawiającymi piękne umięśnione ciało. Rosati chwaliła się zdjęciami, na których ćwiczy i zachęcała do ćwiczeń młode matki.

Powtarzała jednak, że forma nie jest najważniejsza i jeżeli kobieta po porodzie nie czuje się na siłach, to wcale nie musi ćwiczyć. Figura jest podrzędna względem macierzyńśtwa. Mama ma przede wszystkim podobać się dziecku.

 

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz