Wkurzona mama zamieściła na Facebooku wiadomość z pozytywnym przesłaniem

Podobno co czwarta matka to wkurzona matka. Jeśli jesteś w tej grupie, to ten tekst jest dla Ciebie. Pewna bardzo wkurzona mama powiedziała i pokazała na Facebooku, co myśli. Jej wiadomość niesie pozytywne przesłanie. A czego dotyczy?

ciało po ciąży

Spotkanie z trenerem personalnym

Jest taki czas w życiu każdej mamy, kiedy trzeba spotkać się z trenerem personalnym – jeśli nie w realu, to przynajmniej w myślach. Do takiego wniosku doszła też Mel Rymill.

Spotkała się ze swoim trenerem. Jej celem było wzmocnienie swojego ciała po porodzie, poprawa wytrzymałości i kondycji fizycznej. Jednak trener bardzo ją rozczarował. Mama wyszła z sesji zła i rozczarowana, maksymalnie wkurzona.

Zaczęła myśleć o tym, jak kobiety po porodzie powinny wyglądać, jak, zdaniem społeczeństwa, powinno wyglądać ciało matki karmiącej piersią i jak tu w ogóle można zachować poczucie własnej wartości? Mel stanęła przed lustrem ubrana tylko w bieliznę: biustonosz do karmienia piersią (wersja nocna) i majtki z wysokim stanem. Zrobiła sobie zdjęcie i wstawiła na swój facebookowy profil. Nie wiedziała, że ta fotka rozejdzie się po sieci tak błyskawicznie. Matki z całego świata poparły oburzenie Mel. Co takiego Mel usłyszała od swojego trenera?

Komentarze (0)

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz